Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Řídil jsem to!!!!!!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 7. duben 2012 09:54
Tak jsou to auta pro testování redakcema motoristickejch časáků, a tohle už jima pár prošlo a cestou asi narazilo na hovádko.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 7. duben 2012 10:05
... a takový auto si pak může člověk koupit jako referenční/referentský Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. září 2012 20:52
Hyundé H1... Naprd, není z toho vidět.... Mr. Green

Ilustrační foto, kvalita je schválně hrozná, kvůli bezpečnosti Mr. Green

Obrázek
 
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 26. září 2012 18:32
LivArt napsal:
Nový auto a už vylágrovanej podvozek??

Já čekám na bungeeho, až dorazí s Hondou.... Mr. Green


A zes sem neco postnul, i kdyz jsi ho vlastne neridil Mr. Green

Jo BTW ridil jsem a ridim Honda Civic 1.6 5dv. 2005 81kW, moc pekny svezenicko a vykonu akorat, podvozek naramnej, jen me stve malej rejd, ale zvykam si
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2013 05:14
Ladu NIVA Very Happy . Novou, po více než 30 let stále stejnou Very Happy . Ze začátku mi tam úplně nešly házet kvalty, ale po pár rozjezdech už to frčelo Dance , no a po zaparkování pěkně třeba obejít všechny dveře a pozamykat, žádný centrál Shame on You Very Happy Fascinující auto!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 30. listopad 2015 23:40
Dneska jsem se svezl s tou aktuální Dacií Logan MCV...
Sice je to snad v nejvyšší výbavě narozdíl od těch starších, co máme ve firmě v nejnižší výbavě, ale působí to na mě snad ještě laciněji. Nemá to ani trojblik na blinkry!
A hlavně mám tedy problém se spojkou, která proti noze klade takový odpor, že člověk neví, jestli ji vůbec sešlápl. Mr. Green
Kdybyste si chtěli koupit levný nový auto, tak tohle ne. (A ten motor 1,2 nebo, co to je, tomu taky moc nepřidává.)

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 12:37
No, upřímně jsem nikdy nepochopil člověka, co si koupí sice nové auto, ale Dáčii Mr. Green Já bych se bál do toho i sednout Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 20. leden 2017 11:52
Konečně jsem se projel firemní "manažerskou" i30 combi s 1,6 dieselem. Auto pěkný, hezky to jede a dobře se řídí. Volant mi přišel příšerně plastovej, přitom to snad má být nějaká kůže nebo koženka (?), tak možná to bylo jen zimou.
Ale tedy moc nechápu ten diesel, co na něm všichni mají. Jako mimo město to letí pěkně, ale jakmile jsem jel ve městě, tak to bylo utrpení. Trojka moc vysoký otáčky a doporučuje to na displeji čtyřku. Čtyřka moc nízký, až celý auto rezonuje a klepe jak blázen, že jsem si přišel jak v traktoru. A ani jedna z těch rychlostí mi nepřišla nijak extra výkonná v městkých rychlostech.
Ale možná jen blbě udělaná převodovka (pětka mi přišla úplně zbytečná Mr. Green ). Nebo nejsem na ropáka zvyklej.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 20. leden 2017 22:53
Stejnej motor máme ve firemní IX20 a je to o ničem. Člověk řadí furt jak kretén a to auto furt nejede a nejede. Abych byl férovej, tak benzínová 1.4 je v tom samým autě stejně k ničemu.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

777_xxx_777 (0)
Spambot


Příspěvky: 11
Bydliště: Zlin
10 291,- VK
Zasláno: po 27. únor 2017 00:53
řídil jsem mercedes s500l 2002rv. mi to dost slíbilo, ale pro Prahu je auto dost velké
Logika je sice neotřesitelná, ale člověku, který chce žít, neodolá

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 16 z 19




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna