Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Řídil jsem to!!!!!!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 13. srpen 2006 11:31
Jedneho Mustanga som našiel aj tu http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail.php?id=IMPEXTA%2FA24_05%2F15.8.2005&zBazaru=true
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 13. srpen 2006 18:38
Tak nejdražší auto, který jsem kdy řídil, byl Land Rover Defender. Bohužel jen ten náš "vojenskej" speciál co je ve skutečnosti upravenej turisťák. Musím uznat, že líp se mi jezdilo i třeba s takovým UAZem 469, ale nejraději vzpomínám na jízdy v Praga V3S. Ne každý si nechává zdát o Mustanzích a podobných supernabušených strojích. Mým snem je např. T-72. To se mi ale s největší pravděpodobností nesplní.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 13. srpen 2006 22:32
Jo tak UAZ 469 si chci jednou koupit. Jeho spotřeba je sice veliká, ale já to auto miluju!
Obrázek

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: so 26. srpen 2006 11:10
kazdemu doporucuju se svezt u nas na offroad zavodech treba v treninku... na to ze prumerna rychlost je tam okolo 30-40km/h je to opravdu poradny zazitek... Very Happy ti co to neznaji se boji o zivot, ti co to znaji se boji o auto Mr. Green
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 09:55
Já řídil načipovanou C5 automat. Jsem spíš "sportovnější typ", takže mě automat až tak nebere, ale po přepnutí na sekvenční řazení to byla pohoda. Dokonce i palubní počítač hlásil cca o 0.5l/100km menší spotřebu. A tady je foto, jak vypadala ráno před ubytovnou Think prosím omluvte sníženou kvalitu nafocenou SE K750i
Obrázek
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

FOXXX (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 110

10 000,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 13:47
A kde jsi nechal zadní kolečko? Mr. Green

Mám automat a když ho "pochopíš", dá se jezdit dost sportovně Razz
Člověk chce jenom jedno - všechno!
Hlupák zůstane celý život hlupákem, ale blbec to vždy někam dotáhne.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 14:13
odcestovalo na služební cestu do ciziny (nejspíš Ukrajina, pozor aby tam neodcestovalo celý auto Mr. Green )

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 14:42
Kupodivu byl pachatel zadržen cca za tři dny. A není to moje, ale jeřábníka. Já automat opravdu nemusím. Já prostě před zatáčkou podřadím, ať si ten motor zařve, hvízdání gum mě taky naplňuje svou dávkou sebeuspokojení. Kdo zná třeba Červenohorské sedlo, tak to určitě chápe.
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 15:30
Tam jsem se svojí Š 120 býval v zimě král silnic!!! Tam se fakt dobře jezdí, jen se tam nesmí šprajcnout kamion! Brick Wall

2Bugi: T-72 lze řídit tak za pár let až ji budou vyřazovat a někdo z nadšenců ji koupí! Embarassed Whistle Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: ne 3. září 2006 11:42
ena: my mame ted druhe auto automata, a pokud ja vim tak kdyz prijedes pred zatacku a chces aby podradil, tak trochu uvolni plyn a pak na to prudce dupni... ale prece jenom automat byl konstruovany na pohodovou jizdu, ze Wink
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 3 z 19




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna