Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Říznutí při holení

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství

Holím se

Hlasování není časově omezeno.
žiletkou:
55% 55% [ 26 ]
strojkem:
29% 29% [ 14 ]
neholím se, šlapu si na vous:
0% 0% [ 0 ]
neholím se, jsem ještě holobrádek:
14% 14% [ 7 ]
Celkem hlasů : 47 / Hlasujících: 47
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 18:45
Jo, taky možnost Mr. Green
Jinak balzám po holení od Nivei stojí 170 korun, tak jsem se na to zatím vyprdnul (nedostatek financí). Ale jdu na to vědecky!! Mám gel na holení wilkinson, ten naštěstí dochází, takže jsem si koupil novej ale od gillette - aby to bylo přímo ke strojku Mr. Green Mr. Green Ty dvě značky se asi nesnáší a tak se mstily na mě...

1. POKUS
Délka fousu: jednodenní strniště
Klouzací médium: Gillette gel ultra comfort (dnes koupený)
Použitá voda po holení: STR8
Výsledek: Ne moc přesvědčivý. I přes použití nové žiletky a všech těch serepatiček okolo, oholení nestojí za nic (žádná dětská-Einexova prdýlka). Největší peklo jsem zažil na krku (jako obvykle). Přes to všechno se mi zdá, že nový gel rapidně zvýšil kvalitu odstraňování ochlupení. Takže teď mám na sobě plno červenejch puntíků - stroupků a doufám že to do zítřka do školy zmizí. Příště zkusím holit delší fósa a ráno na lačno Mr. Green (podle rady odborníka).
Nezbývá, než si popřát sílu do dalšího testu!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 20:13
Hele, takové problémy mám taky. Ani nový Fusion Power od Gilletu to tehdy před rokem (nebo kolik nevyřešil), stejně jsem nebyl dobře oholený. Jedno jestli namokro, nasucho, s gelem nebo bez. Největší peklo byla brada, pokud tam byly víc než den staré fousy. Jediné, co FP umí je nádherně říznout do prstu - a to přímo pětinásobně. Ale je pravda, že na tváři jsem se neříznul, i když byla podrážděně a ne příliš dobře oholená.

Potom jsem o prázdninách zkusil jednorázové holítko s pěnou. Fuj, krve jako z vola na více než několika místech, oholení podobné jako u GF. Pleť ještě víc podrážděná.

Tak se stále holím starým elektrickým strojkem, který sice neoholí nijak extra, ale teče krev, nic mě netahá a nikde žádné červené skvrny. A holí o trochu hůř než žiltetky, co jsem zkoušel. Takže mám pořád menší strniště Mr. Green

P.S. Žádný pozitivní účinky jako zmírnění podráždění jsem u vody ani balzámu poholení nepozoroval. A to je jedno Adidas a to druhý Oriflame (nebo co).
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 20:25
Já už se od 15let holím strojkem, a žádný takový problémy jako vy nemám... Možná se tim neoholíte tak dobře jako žiletkou,
ale já si myslím, že mám dobrou pleť po oholení.. a používám jenom kolínskou od táty značky Straight, či jak se volá...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 20:30
Holit se po jednodenním strništi. Tak to už Tě chápu. To neprovozuju. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 22:30
a co teda provozuješ? Very Happy
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 22:35
Holení po cca 3-4 denním strništi. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 22:37
aj :lo:
NoArtist / NoName

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 01:23
Ginzo vyjadruje plny suhlas s Jendakom Thumb up!
Ved aj jeden naš prof (36) povedal, že iba dvakrat do tyždňa sa holi, viackrat je to zbytočne...
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 18:37
2. POKUS
Délka fousu: pětidenní strniště
Klouzací médium: Gillette gel ultra comfort
Použitá voda po holení: Gillette
Výsledek: Velmi slušný! Krásně to holilo a vůbec to neškubalo a ani příliš nebolelo. K říznutí nedošlo.
Výsledek je tedy jasný! Je to tím větším zrcadlem co máme doma, oproti tomu co mám na privu Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:02
No jasne, na zrkadlo som zabudol Laughing
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 14 z 16




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna