Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rocket League

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Rocket League

Zasláno: st 27. duben 2016 22:37
Od víkendu nějak moc hraju Rocket League - jirkacv by měl radost...
Přes víkend to bylo na Steamu zadarmo, tak jsem to vyzkoušel a pak to koupil. Docela mě to zatím drží, i když mi to teda vůbec nejde.
Četl jsem si na Redditu nějaké tipy, jak hrát líp, ale přišlo mi, že pomocí nich hraju ještě hůř. Laughing
Taky je to jedna z těch her, kde si člověk řekne "tak ještě jednu hru, trvá přece jen pět minut" a po hodině hraní "cože? to už je tolik hodin? tak už ale fakt poslední hru".

A asi nejhlavnější důvod, proč hraju tohle místo Wolfensteina: The Old Blood, kterého jsem minulý týden rozehrál, je to, že když mám chuť si zahrát, kliknu na ikonu Rocket League a asi během 15 vteřin se to stihne spustit a připojit do hry.
Třeba u toho Wolfensteina musím několik minut čumět na nějaká debilní nepřeskočitelná úvodní videa a pak čumět na obrazovku načítání hry a mezitím mě takový ten úvodní elán "teď si něco zahraju" pomalu začne přecházet.

Když už zmiňuju Wolfensteina, tak sice to vypadá jako Wolfenstein: The New Order, ale je to takový nemastný-neslaný. V New Order bylo plno různých skrytých pokladů, který se vyplatilo hledat, protože odemkly různé vylepšení, zajímavý příběh... Tady nic z toho není. Poklady chybí a když člověk běhá kolem, aby našel něco skrytýho, najde akorát hromady zamčených dveří. Když jsem jednou při podobném hledání našel mraky munice a zbraní, tak mě hra potrestala tím, že jsem v následující cutscéně přišel o všechny zbraně a neměl nové kde nasbírat...

18.5.2016: Odděleno od tématu Hry
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy st 18. květen 2016 21:00.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 29. duben 2016 09:04
jirkacv ma i docela radost Mr. Green jen tu tymovost musime vylepsit Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 29. duben 2016 09:35
Náhodou, už do tebe tolik nebourám jako dřív. A od té doby, co jsem si "ball cam" nastavil na podržení tlačítka, se začínám celkem orientovat, kde je vlastně míč. Mr. Green

A nejlepší je hokej, protože ten puk nelítá tak rychle. Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 29. duben 2016 09:37
jojo hokej me taky bavi, ale ted co spustili basket je tam na nej mnohem min lidi Very Happy jinak nejvic hraju ligi 1v1, obcas mi to i docela jde Mr. Green
Jinak teda ja hraju jenom na ballcam, takze obcas taky bouram no Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 29. duben 2016 09:40
To jsem četl mezi těmi tipy, že lidi hrají na ballcam a vypínají jen občas při driblování (které se asi nikdy nenaučim viz: http://i.imgur.com/HOO3M00.gifv). To nechápu, já ani normálně nedokážu odhadnout vzdálenost od míče a když zapnu ballcam, tak neodhadnu ani jakým směrem vlastně jedu, takže trefim maximálně tak vzduch... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 29. duben 2016 09:52
Ja si na to zvykl od zacatku, a na to free kameru zase neumim hrat uz Mr. Green no a o takovyhle urovni si muzu nechat zdat Mr. Green ale vcera si me nekdo pridal do pratel, hrali jsme duel a on byl smutnej ze jsem o hodne lepsi Mr. Green (tak snad mi neukradne ucet Laughing)
Zasláno: út 17. květen 2016 23:00
Rocket League, Rocket League, Rocket League!
Taky malinko Trackmania Stadium 2.. a obcas nejaky maly pidihry, MiniMetro, Mushroom 11.. Trine.. A EuroTruckSim2 Smile
Mam rozehrane DLC k Fallout 4, aaaale nejak me to prestalo bavit.. nejak to netahne jako treba New Vegas Smile
Zasláno: út 17. květen 2016 23:03
A takhle jsme dneska s ovci hrali 7 minut přesčas.. standard herní doba je 5 minut Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 18. květen 2016 08:33
Akorát nevim, jestli jsme tak dobří, nebo naši soupeři byli tak špatní jako my. Laughing

Už jen zbývá nalepit tuhle samolepku Very Happy http://i.imgur.com/h5Uog7k.jpg
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 18. květen 2016 10:16
no, byli jsme oba tymy naprosto stejne spatni/dobri Mr. Green to byla druha hra uz s tim clovekem v tymu, a i ta predtim byla dlooooouha. Ale bez overtime Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 19




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna