Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rocket League

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 25. květen 2016 18:32
Já myslim, že někteří nebyli xboxáci, protože minimálně s tím prvním jsem vyměnil pár zpráv v chatu, protože jsme se potkali ve dvou zápasech po sobě Smile
Nebo jde psát vzkazy i na konzoli? To by asi trvalo dlouho, ne?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6737
Bydliště: Praha
401 585,- VK
Zasláno: st 25. květen 2016 19:09
jde to, tam mas normalne klavesnici kdyz chces.. ve hre to poznas tak, ze nemaji avatar, ale maji tam

PSY
NET
Zasláno: st 25. květen 2016 23:23
tak dneska uz mi to zase docela slo, v Challenger I. A dokonce ani moc nadavek nebylo, jen jeden polak.. Mr. Green
Zasláno: čt 26. květen 2016 16:27
jo a taky jsem si dneska uvedomil, proc mam tak malo assists.. ono totiz v 1v1 tech asistenci moc neudelas, a to hraju tak 90% casu Laughing:
Zasláno: čt 26. květen 2016 16:27
A co ctyri? Mr. Green

Sakra Mr. Green
Zasláno: čt 26. květen 2016 18:58
hahaaa! Mr. Green
Obrázek
Tím, že jsem napsal 5 příspěvků za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2016 10:01
jirkacv napsal:
jde to, tam mas normalne klavesnici kdyz chces.. ve hre to poznas tak, ze nemaji avatar, ale maji tam

PSY
NET


Teď o tom čtu diskusi. Prý má Sony a nejspíš i MS nějaký pravidla pro chat, ale hráče PC v tom nemůže kontrolovat, tak je to omezený tak, že zprávy v chatu od hráčů jedné platformy vidí jen hráči té stejné platformy. Takže konzolisti nevidí zprávy od hráčů PC, jen od konzolistů na stejné konzoli apod.

Quick chat ale vidí všichni, protože s nim se nedá napsat nic, co by porušovalo pravidla konzolí.

A jestli to správně chápu, tak hráči na PS a xBoxu nemůžou hrát zároveň v jedné hře, jen jeden z nich proti PC.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6737
Bydliště: Praha
401 585,- VK
Zasláno: pá 27. květen 2016 13:18
Jj cross play je jen mezi PS/Pc a XB/Pc. No a s tim chatem teda nevim, ale vsadil bych se ze mi uz nekdo s PSYNET logem psal..
Zasláno: pá 27. květen 2016 16:46
Zajimave, jaka kvalita soupere se da potkat v Challenger I

Obrázek
Zasláno: po 30. květen 2016 10:11
A tady je pro jendu.. nedavno ses ptal jestli se da rychle ze zpatecky vystartovat.. no, evidentne da, viz reddit.

Jednak ve videu, a pak v textu

Greenzoid2 napsal:
If you're wondering, the fastest (and hardest) way to flip around is to diagonal dodge backwards and then immediately push the analog stick in the same direction but up instead of back. So diagonal left down and then diagonal left up right after flipping. Then you use air roll to level out your car and land.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 4 z 19




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna