Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rovnátka

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK

Rovnátka

Zasláno: st 28. leden 2009 19:00
Máte někdo rovnátka? Nebo nosili jste?

Já jsem je nosila jako dítě (vyndávací) a docela přemejšlím o tom že bych si nechala dát pevné (mám OPRAVDU velmi křivé horní přední zuby). Nemám ale vůbec představu kolik ty fixní rovnátka stojí, asi to bude hodně různé že.... Zajímalo by mě jak se s tím žije, když se to nedá vyndat....

Prosím vynechte komentáře typu: "Měl jsem holku s rovnátkama a nedalo se s ní líbat." Mr. Green Mr. Green Děkuji Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:04
Já mám dostat rovnátka napevno, tak na rok a půl... Ale má to detail, já je nechci.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:06
Měl jsem jednu holku co je měla, fakt to nešlo Mr. Green Né kecám Wink

Rovnátka jsem nosil někdy ve čtvrtý třídě nandavací, tak první měsíc a půl jsem je nosil poctivě, pak jenom na noc a pak už vůbec. Po půl roku mi zubař řekl, že je vidět, že se mi to srovnalo a že je mít nemusim a prej se v 15 uvidí. A zuby rovný mám furt, ale spíš je mám žlutý a to si je můžu čistit jak chci a stejně to takový bude, holt taková sklovina po tatínkovi...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:12
to LivArt: jů proč je nechceš? Kdy ti je dají? napíšeš mi pak jaké to je? Mr. Green
to Moucha: já jsem je nosila asi rok, ale moc nepoctivě a hlavně v noci mi vždycky vypadly z pusy a ráno jsem je našla na zemi Mr. Green Proto nechci nandávací (a prej nad 18 let už se nandavací nedělaj nebo co), chtěla bych aby se mi to co nejrychleji srovnalo a abych byla pěkná holka Mr. Green ale nemám 5000 nebo kolikže to stojí Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:12
hehe mě by teda rovnátka nepomohli, já mám zuby dosti křivé, a stejně ničeho se nebojím víc jak zubaře.. Very Happy
a bál bych se aby se třeba ty dráty nějak nepokazili a něco mi neudělaly, kdybych se při sportu bouchl nebo něco.. Smile

ale jinak dnes ráno jsem viděl holku u které vypadali hodně sexy.. Very Happy

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:17
2Pecanz: Takhle nějak? Mr. Green
Arrow http://i.idnes.cz/06/073/cl/AD148a08_42_16548822.jpg

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:25
Rovnátka mi doporučila moje zubařka,že mám zajít k paní doktorce Mudr.Menšíkové ta mi řekla,že je mám nosit(vyndávací) nosil jsem je asi 2dny,šel jsem na kontolu,řekla mi,že se mi zuby krásně srovnali,pak jsem šel na kontrolu po 3měsících rovnátka jsem neměl v puse už vůbec a opět mi řekla,že je to parádní,což mě předsvědčilo o kvalitě této zubařky s 20diplomy v čekárně.
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:41
Ad Makina: Neboj, tak brzy to nebude... Ale určitě ti sem napíšu pocity.

Pecan: Rovnátka vypadala/y, ale určitě ne vypadali. Wink Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:45
sakryš, já potřebuji nějaké aktuální informace, to jste tady jako všichni krásní a nikdo to nenosíte?? Mr. Green to jen já mám zuby křivý jak tyčku od plotu??? Mr. Green Ještě že už jsem vdaná a nemusím se usmívat na jiné zástupce opačného pohlaví Mr. Green

to Thompson: taková byla moje gynekoložka. "Co vám je?" "todle todle a todle." "Hm, to máte ze stresu, uklidněte se a bude to dobrý. Další!" STRES já vůbec neznám Mr. Green
Nebyla to ta nalitá zubařka co o ní dneska psali na netu že ohrožovala pacienty vrtačkou? Mr. Green

Jo taky jsem četla že snad uživatelé (nebo majitelé) fixních rovnátek nesmějí pít colu, je to fakt? Shocked
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 28. leden 2009 19:52
Tyvoe Maki nestraš...
Jinak já mám taky zuby dost šejdrem snad na všechny směry Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna