Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rovnátka

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: pá 30. leden 2009 00:56
trochu s opožděním ale přecijen...
to Maki: 1. a 2. den nedoporučuji nic jíst jinak to je fakticky nejhorší bolest co může bejt Confused ...potom pár dní už je to lepší ale stejně to pořád ještě bolí,,.. a nebo tak to bylo aspoň u mě...
no potraviny a jídlo obecně se ddo nich zachytávají ale většinou to jde v pohodě vyčistit někdy jen i jazykem Wink Mr. Green ...čištění no oni mě dali speciální kartáček na ty rovnátka - skoro jak normální ale malinkej a prostě denně čistit a důkladně Wink Shame on You ... mluvení no nevim to záleží jestli budeš mít horní a nebo dolní, já měl jen horní a jako hrůza fakt sem vždycky doufal že mě bude někdo rozumět... ale stačilo cvičit a už se to trochu dalo...s těma slinama nevím to jsem vůbec nepozoroval,,. ale možná malinko větší produkce je ale asi nepatrná to už fakt nevím ... no měl sem křivou 2ku vrchní nevím jak to popsat z jakej strany no to je jedno...byla trošišku mimo jako v jedničkou v poho a s trojkou byla jako vylomená nevím jak to popsat no Smile... a pak se přidali spodní... to jako nevím vůbec proč už si to nepamatuju ale dole sem měl rovný zuby....

to spíš teď dolní se jeden zub křiví a už je docela brutálně skřivenej... ten vrchní zase trochu čouchá jak nemá ale jako je to poznat když si po zubech jedu prstem Mr. Green ... hotl měl sem nosit dlahy ale nenosil jsem je tak se mě to takhle vrátilo

ty dlahy vypadaj takto : je to prostě otisk zubů průhledný a s tím se nedá mluvit už vůůůůbec Confused Confused Confused měl sem to nosit pořád a já to nosil jen v noci kontrola v poho a pak sem to oficiálně měl nosit v noci ale jaksi už sem na to úplně zapoměl.... nevím co bude dál Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jo a ty dlahy sou bez těch bílejch paciček... v pohodě si sednou na zuby ale ty ty dlahy mít asi nebudeš...
Obrázek edit: kartáček na ty rovnátka Obrázek
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna