Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rozešli to všem svým...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK

Rozešli to všem svým...

Zasláno: ne 28. červen 2009 09:46
Když mi bylo 10 let. Přišel mi od kamarádky z tábora dopis s textem, že mám na první z pěti uvedných adres poslat pohlednici s obrázkem svého města. A svým pěti kamarádkám poslat dopis s opsaným textem, adresami bez té první a nakonec připsat svou. Příslibem bylo, že do měsíce dostanu pohledy od neznámých přátel z celého světa. Byla jsem nadšená a moc jsem se těšila. Pohlednici jsem dostala jednu asi po půl roce....

Další dopis přišel o 5 let později - tentokrát se neposílala pohlednice, ale koruna. Nedostala jsem přislíbených 100 korun pochopitelně nikdy.
Od té doby se hodně změnilo. Já vyrostla a přišla doba počítačů a internetu....
Moje pošta je momentálně stále zavalena srdceryvnými dopisy s upozorněním, jak je život pomíjivý a jak máme myslet na své přátele a rodinu dokud to jde. A s vysvětleními co je v životě podstatné a co nikoliv. To bych ještě rozdýchala, když pominu to, že mne patrně všichni považují za totálního idiota, kterému se musí několikrát týdně opakovat, co jsou to Ty Pravé Hodnoty.
Poněkud mne zaráží, že na konci každého tohoto dopisu ze kterého sentiment jen kape je celkem jasná vyděračská výhrůžka, že nepošlu-li to dalším svým přátelům, tak že mne čeká různě dlouhé období neštěstí, smůly, neúspěchu, život bez sexu a bez lásky atd....
Nechápu, jak mají moji přátelé z takového dopisu poznat, že je mám ráda a že si jich vážím. Raději používám na projevy svých citů tradičnější metody bez ultimát a požadavků. A jsem přesvědčena, že ten koho mám ráda a vážím si ho o tom ví. Jsem asi divná a staromódní. Ano já jsem ta, která veškeré mailové řetězce trhá a dokonce poslední dobou dopisy tohoto typu mažu bez přečtení. Přeci jen je lepší nedočíst se co zlého mne potká.
Mnohem radši mám dopisy, které začínají slovy: "Čau Vardo, jak se daří?" Jo, takový dopis je opravdu pro mne a od někoho kdo na mne myslí a nejsem jen položkou v seznamu kontaktů.
Žádný z mých přátel a blízkých ode mne nikdy řetězcový dopis nedostal, protože je mám ráda a žádné z uvedených nebezpečí jim nepřeji a nechci na ně nic ošklivého přivolat. Raději to nebezpečí beru a budu brát na sebe. A nikdy takový mail rozesílat nebudu !
To je asi tak vše, jen bych asi měla podotknout ve světě, kde není moderní myslet vlastní hlavou a jen opakovat milionkrát slova někoho cizího, že jsem tuhle svou úvahu nikde nezkopírovala jsou to opravdu mé názory, které mi už delší dobu krouží hlavou a po promazání včerejší zaspamované soukromé i služební pošty jsem se rozhodla to napsat a zveřejnit.
Pokud jsem někoho právě urazila - je mi líto, ale takového člověka může potěšit, že bude pomstěn, až na mne všechna ta v dopisech slíbená neštěstí dopadnou.
Tento dopis prosím nikomu neposílejte. Ráda bych si na něj nechala autorská práva. A nerada bych ho za půl roku dostala od někoho s dovětkem - rozešli to všem svým.....
Je to na závěr hromadných dopisů poslední dobou neobvyklé, ale já vám přeji všem hodně štěstí, úspěchu, lásky a přátel a to bez podmínek.... Vaše Varda
*
P.S. Napadlo mne z toho udělat malý článeček, ale neumím to, tak to bude muset stačit, jako výkřik do tmy tady. Cool
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2009 11:00
zrovna to "rozešli to všem svým" mám jako větu pro spam filtr... takže jakmile se to objeví v mailu, automaticky to jde pryč...
Podle mně je to spam a patří do koše.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2009 11:11
To jsi teda Vardu "pochválil", když chceš její dílo hodit do koše..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2009 11:21
Myšleno ty maily "bla bla bla.. rozešli to všem svým... jinak tě si tě najde i v indočíně negr v misce s rejží"...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2009 11:23
ahaaa.. já myslel, že tady se bavíme o tom jejím díle, ty kraviny, když to nerozešleš všem známým tak tě sežere dinosaur jsme už snad kvalitně pomluvili v tématu HOAXy Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 28. červen 2009 13:03
Moc pěkný, vidim to stejně jako Varda, jen to neumim tak pěkně napsat.
Jestli to chceš vydat jako článek, tak určitě.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: čt 20. srpen 2009 14:14
Tak tohle je moc pekně řečeno. Nemám k tomu co dodat jen, že souhlasím.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna