Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rozhledny

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Rozhledny

Zasláno: ne 8. květen 2011 21:20
Máte rádi rozhledny? Na kterých jste byli a která se vám nejvíc líbila?

Já na ně docela rád chodím. Ale spíš jen na ty rozhledny, nahoru na kopec už se mi většinou moc nechce... Smile
Zatím jsem byl na těhletěch:

Pajndl - tam jsem byl nejvíckrát, přece jenom to máme nad městem a vidíme ho z okna Smile
Obrázek

Blatenský vrch - když jsem byl malej, tak jsem byl i nahoře, ale teď to bývá zavřený a klíč mají dole ve městě na radnici, takže v poslední době jsem byl jen pod ním
Obrázek

Plešivec - pěknej výhled na Krušný hory, Klínovec, i do Německa Smile
Obrázek

Teď o víkendu jsem byli na Krudumu - to bylo dobrý, celou cestu po schodech i nahoře si člověk vidí pod nohama zem, tak mi bylo chvíli trošku nevolno Smile A když fouká vítr (skoro pořád), tak to zní skoro jako když letí letadlo Smile
Obrázek

Rozhledna na Krásenským vrchu - ta se mi líbí asi ze všech nejvíc. Není to není daleko a vypadá strašně krásně Smile
Obrázek

A ještě jsem byl párkrát ve Varech na Dianě, ale tu ani snad vyfocenou nemam (jen zezhora)... Dál ještě v Chomutově a v Domažlicích na nějakých věžích, ale to snad ani není braný jako rozhledna.

Ještě jsem se taky vyskytl u těhle rozhleden, který sice jsou rozhledny, ale nejsou otevřený:

Aberg - Doubská hora - je taky ve Varech, ale je to celý na soukromým pozemku (na kterej jsme si klidně vlezli jako by se nechumelilo :c) )
Obrázek

Olověný vrch na Bublavě... Ale i z toho kopečka, na kterým je, byly krásně vidět bublavský baráčky, jako nějaká miniatura.
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 9. květen 2011 12:41
Krudum bych asi nerozdejchal Mr. Green jako malej jsem byl na petříně, taky v olomoucu v zoo na rozhledně a tak všelijak, ale už si nepamatuju názvy Mr. Green Taky u nás v Kroměřížu se dá vylízt navrch na tu věž a čučet. Já se dycky navrchu seknu a hledim a furt mi to nestačí, bych tam dokázal strávit možná i pár hodin Very Happy

jinak abych byl trochu OT, žasnu nad všemi těmi designérskými návrháři log, jak jsou nápadití a vše mají nádherně propracováno...
Obrázek Obrázek
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: po 9. květen 2011 18:04
Nejak si nepamatam ze by som bol niekde, ale co si pamatam, som bol na rozhladni Svatobor
Hej, hore je super a to nie len na rozhladni ale aj na inych miestach kde je dobry vyhlad, pridavam tu dve panoramy:
Obrázek
Ano, nechal som sa trochu uniest... Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 9. květen 2011 18:25
Panorámata taky rád fotím, jenže pak mě nebaví koukat na ten tenkej proužek z toho :c)
Takže trošku OT, ale nemá někdo tip na prohlížeč panorámat, kterej by to zobrazil "jako streetview" (ale ne jenom kolem dokolečka)?
Nějaký jsem zkoušel, ale když už jsem je spustil (většinou to byly různý javový programy nebo takový ty porty z linuxu co chtějí GTK a podobný čuňárny), tak buď to bylo jen posouvání obrázku (mělo by to mít i nějakou takovou tu sférickou/cylindrickou deformaci u krajů obrazovky) nebo to chtělo jen 360° panoramy a nebo to zobrazilo skoro správně, jenom to fotku třeba hrozně zúžilo... Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 9. květen 2011 18:34
Já jsem na tom podobně jako Wojcek, byl jsem docela na hodně rozhlednách, zvlášť na Šumavě, ale jména si nepamatuju..

Jedině co tak zmínil je asi tak Kleť, kterou tady zná snad každý.. protože je vidět opravdu daleko..
Obrázek Obrázek

A pak taky Jarník v Písku
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 12:58
v Arcsoft panorama maekr to tak nak funguje jendo, i tvoreni pannoramat je otazka tri kliku a vypada to naramne
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 15:58
Já panoramata dělám přímo aplikací fotoaparát v mobilu... umí to myslím i 360° dokola.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. červen 2011 22:36
Dneska jsme byli na Hamelice u Mariánských lázních.

Obrázek

Vypadá pěkně, ale jinak docela nuda, skoro nic tam není vidět. Na 3 světový strany je výhled do lesa (z boku na stromy) a na tu zbylou jsou taky stromy, takže nejsou pořádně vidět ani Mariánky Sad

A navíc proti sluníčku nebylo vidět skoro nic Mr. Green Viz
Obrázek

Pro turisty: vstupný zadarmo, zaparkovali jsme bez problémů u silnice asi 120 metrů od rozhledny. Razz
Zasláno: po 11. červenec 2011 18:22
Včera jsem byl na katedrále sv. Bartoloměje v Plzni.
Sice to není rozhledna, ale nahoře na věži je ve vejšce asi 61 metrů vyhlídka, ze který jde vidět na celou Plzeň a ještě dál. Stačí zaplatit si vstupný 35 Kč a vyjít 301 schodů Smile Fakt pěkný. Doporučuju!

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2011 12:46
Před 14 dny jsem byl s kámoškama na "rozhledně" v Kroměříži Mr. Green u nás se totiž dá vyšplhat za drobný poplatek na zámeckou věž Smile
Obrázek
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna