Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Saláty, pomazánky apod.

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Saláty, pomazánky apod.

Zasláno: po 8. prosinec 2008 18:41
Asi jíte, přece jen ke štědrovečerní večeři ten bramborovej salát tak nějak prostě patří.
Který Vám chutnají?
Já osobně jich zas tak moc nezkoušel a ty, co mi nechutnaly si stejně podle jména nepamatuju.
Ale třeba ten bramborovej mi strašně chutná... Pak taky docela vlašák, ale ten jednou za čas. Jednu dobu jsem ho jedl denně a docela sem si ho zhnusil. No a navíc každej vlašák chutná jinak, podle toho, kde se zrovna koupí nebo jestli se udělá atd...

//vyhověno Jirkovi Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 8. prosinec 2008 19:29.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 19:23
mam moc rad, na prumce sme je jedli porad, tam meli nejlepsi salaty ktery sem kdy za svyho kratkyho zivota jedl Laughing Nejlepsi byl Rumcajs, pak vlasak, a pak brmaborovej.. byly skvely.. temer "suchy", tzn bez hektolitru majonezy, a k nim jirkovskej rohlik, no proste nejlepsi jidlo na svete Mr. Green kazdej den 30-40 deka salatku se sesti-osmi rohlickama, hmm.. Slinták

jinak mi chutnaj treba i mexicky salaty a tak, snim skoro vsechno Smile A co pomazanky? Treba toastova/topinkova, syrova, cesnekova(syrova) .. kurna ja mam chut, hlad, dla bych si.. Crying or Very sad
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 19:43
Bramborovej salát mám ráda ale spíš jen ten co dělám já a babička. Mamka dává místo majonézy jogurt a to je hnus, od tchýně se taky dá a on Macešky si zrovna teď nevybavuju jak chutná...
Pomazánky můžu, hlavně sýrovo-česnekovou co dělá babička, na kolečka rohlíky a jedeeeeeeeeeeem toho se můžu užrat. A ďábelské tousty na topinky nebo klidně i jen tak na chleba Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 19:47
Já moc na zeleninu nejsem... Jako řízek a braborový salát to je žráádlo, ale jinak saláty nejím. A pomazánky taky moc ne.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 19:48
u nas se na silvestra dela skvela takova nasladla salamova pomazanka, ta je famozni.. a pak takova ta syrovo cesnekova prave Smile Ale kamose mama delal naprosto uzasnou, taky takovou sladsi, pamatuju si z ni jen okurky a salam, a ze byla uplne skvela Laughing zrovna vcera jsem si na ni vzpomnel, a ze hned musim kamosovi napsat, at napise mame, a ziska mi ten recept Mr. Green

oo dekuji vsemocny, blahosklonny jendo Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 20:00
Já docela tohleto můžu, a pod Vánoce Mr. Green jsem salát začal jíst až předminulej rok, předtim mi to vůbec nechutnalo, no jo s pubertou se mění i chutě Slinták ale ryby se už nenaučim jíst, takže k Vánocům se u nás dělají kuřecí, protože rybu jí akorat tatka s babickou.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 20:02
snad ke Stromečku ne? Mr. Green

Mě na tom (bramborovém salátu) trochu vadí jen to, že je studenej zatímco řízek/klobása/ryba je teplá a mě pak z toho bolej zuby....
Na tohle má děda dobrej trik, babička mu musí dělat teplej bramborovej salát Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 8. prosinec 2008 20:05
Proboha, to bych se bál, že se pos... To tedy raději studenej řízek. Zuby mě teda bolí při všem možným, ale z toho salátu a řízku ne... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 18:54
já mám rád hermelínový salát (ne na vánoce) a salát alá treska
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 18. prosinec 2009 11:32
Jak děláte bramborovej vánoční salát? Smile cpete tam mrkvu a hrášek? Spešl majonézu? Podělte se o své recepty Very Happy
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna