Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Saláty, pomazánky apod.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 21. prosinec 2009 23:00
ale kuloví, vidláku Mr. Green Whistle
NoArtist / NoName

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 21. prosinec 2009 23:12
V té skupině nejsem!Vidláci jsou ti co tam jsou a zesměšňují nás boháté měšťany! Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 22. prosinec 2009 17:34
inana napsal:
ad BunGee - proc neuznavas rizky???? Polevku rybickovou mam taky rada, ale jikry ne, jen s mlicim, to mi chutna. No a na rybicku se uz tesim. Deti ji nejedi, tak maji rizek - jedna veprovy, jedna kureci - tak to jsem te zhnusila jeste vic, co???? Slinták


Proc? Treba protoze to neni tradicni? Protoze me kazdej vedl k tomu ze tradicni jidlo na vanoce je smazenej kapr se salatem? Protoze nejsme v emerice kde se jedi krocani? Protoze to neni kapr z norks ale od nas? Protoze ctim tradice, i kdyz nejsem krestan? Ja uz nevim co vic k tomu napsat
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 22. prosinec 2009 17:47
Joo tradice... Docela mi chybí pouštění skořápek, krájení jablíčka... olovo jsme nikdy nelili, páč bysme se spálili Mr. Green ale bez kapra a sálatu a šupin pod talířem, živýho stromku a celé rodiny to prostě není ono
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. prosinec 2009 19:56
Thompson napsal:
Dětičky co ji řizečky čekat nemusí, jim vyhovuje, že si je rozbalí hned Magor


rozbalovat řízky, no to tedy bydlíš v divném kraji Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 22. prosinec 2009 20:36
Myslel jsem dárky Magor
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 22. prosinec 2009 21:54
Tak jo, at si kazdy ji co chce. My jime vsechno, tradicni i netradicni. Take se mi libi dodrzovat tradice, ale....
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 22. prosinec 2009 23:46
2Bungee: Tradice netradice, snad každý jí to co mu chutná, a obzvlášt na vánoce bych se ani za nic nenutil do něčeho co nemám rád. Stejně se na tyto svátky těším poslední roky jen kvůli jídlu a volnu.. Slinták Mr. Green Tradice u nás stejně žádné nedodržujeme, takže ještě abych se nutil jíst nějakou smradlavou rybu, to tak.. Mr. Green A dárky si kupuju počas roku, když mám peníze, a ne v nějaké datum, které mi to "diktuje"..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 23. prosinec 2009 03:09
jasne, vsak sem taky psal ze ma kazdej chute jiny, kazdej byl jinak vychovanej, ma jiny zvyklosti. Ja treba ryby miluju, byl sem vychovanej ze mam snist vse do posledniho drobecku a neodmlouvat, zadny rozmazlovani. Kazdej by si rekl, ze bych k vecem, ktery jsem driv nesasel a prece mi byly nuceny mel mit nakou zast, prave naopak, zacaly me chutnat, je to vsechno o vyvoji cloveka a jak se k tomu postavi. Snim vse co mi kdo da na talir(samozrejme v ramci moznosti, treba presoleny, prepaleny... ty vratim a reknu at se na me nezlobi), protoze jsem tak byl vychovan. Nevadi mi to, jsem za to rad.

P.S: vanoce beru hlavne jako takovy urcity zpestreni roku a hlavne vim, ze bude moje oblibena mnamka, kterou si sice muzu kdykoli udelat, ale vzdycky tomu bude chybet to koreni vanocnich svatku a kouzla stedryho vecera
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 6 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna