Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sázková kancelář

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 14:06
Tak ja taky neco pridam kdyz vy tak ja taky Smile
Tohle jsem ja asi tak pred rokem
Obrázek

A tohle je fotka z minulyho mesice
Obrázek

Mezi prvni a druhou fotkou jsem byl jeste jednou strihan, ale to sem vypadal jako debil

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 14:48
2 Maka: taky si myslím, všichni říkaj "sluší ti to" ale mám pocit, že se to prostě jen říká ze soucitu. Delší byly lepší, ale nepohodlný a ne vždy vypalday k světu...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 14:50
Mr. Green já když jsem se nechala loni ostříhat na krátko tak jsem vypadala jak blbeček a měla jsem xichtík kulatej jak prasátko, už bych do toho nešla Mr. Green (nerada, ale taky ukážu -> tady ) btw jsem to uprostřed Embarassed Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 14:53
Tak tohle ti vazne nesluselo

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 16:32
no.. muj skromny nazor .. Mr. Green krrtek vypadá líp po ostrihani, ty dlouhe vlasy mi moc nesedi, moucha vypadal lip pred tim rokem.. Mr. Green a Barborka vypadala s kratsimi vlasy o něco starší než s dlouhymi.. Mr. Green

Ale stejne se mi libi jak krtek pise ze kratke vlasy se mu nelibi ze mel radsi ty dlouhe.. stačí se mrknout na fotky - s dlouhými vlasy se usmívá a s krátkými má docela nespokojený výraz.. Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 20:53
2 Krrttek: Podle mne ti sluší více kratší vlasy. Když se mi načítala pomalu první fotka, tak jsem si mylsel že to je nějaká baba! Mr. Green No, jsem předsi jen starší a mám jiný názor. Taky jsem měl spíše delší vlasy, ale nyní jsem zjistil že kratší mi opravdu sluší více. Záleží hodně jak tě ostříhají.

2Moucha: Ty jsi pravý opak! To co máš nyní je hezčí. Taky jsi za ten rok více zmužněl. Velice ti ti sluší.

2Mak: Není to zas tak špatný!

Rada pro všechny. Pokud se vám zdají krátké, nebuťte smutní. Není to ruka nebo noha či onen. Vlasy dorostou na chtěnou velikost, poku ještě nějaké máte! Dance Dance Dance
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna