Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Scénka-hospoda

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK

Scénka-hospoda

Zasláno: so 7. říjen 2006 12:22
Naše škola pořádá každý rok takzvaný PZV-pestrý zábavný večer, každá třída má napsat a zahrát nějakou scénku, momentálně se nacházíme ve fázi příprav, kdy se píší scénáře. Já jsem dostal za úkol napsat vtipnou scénku na téma hospoda. Rád bych na vás otestoval, zda je vtipná, jestli nemám něco předělat, upravit apod. no prostě jestli byste mi stim nepomohli Mr. Green za chvíli přidám první verzi scénáře Wink předem díky

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 12:56
Jako nejlepsi by bylo kdyby jste se pred tim ozraly....bylo by to jako ze zivota Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 16:54
tj Mr. Green já když se napiju tak je docela veselo
Zasláno: so 7. říjen 2006 17:07
tak první verze scénáře je na světě, jde pouze o kostru, budu přidávat další rozhovory a upravovat stávající do uvěřitelnější podoby, pokud máte nápad jak to vylepšit tak prosím napište, samozřejmě rád uslyším váš názor, i když bude kritický. Kritika mi spíše pomůže, budu vědět co upravit Smile

kód:
Honza přichází do hospody, Pepa si čte noviny a franta kouká do blba všichni se pozdraví
Honza: Pepo, už jsi mluvil stím člověkem co ti vytáhl manželku z vody když se topila?
Pepa: Jo mluvil, tři hodiny se omlouval
Pepa: „hele paroubek vyfocennej s prasaty“ (nějaké noviny s velkým obrázkem prasat)
Franta: „a kterej to je?“
Pepa: „ten 3 zleva“
Honza: Chlapi-co kdyby sme vstoupili do politiky? Pořád čtu o bordelu ve státě, vraždy, krádeže, korupce a hlavně! Nikdo nebojuje za práva štamgastů! Málo pěnez pro hospody, krachující pivovary, nevrlé manželky...
Servírka:To jo, alkohol opět podražil
Pepa: nedá se nic dělat, musíme méně jíst
Franta: hlavně peníze chyběj! Já ted nemám žádný peníze. Já jsem například minule musel prodat kamna, abych mohl zaplatit uhlí!
Pepa: Jo krádeže, tuhle mé ženě ukradli kreditku!
Servírka: a nahlásil jste to?
Pepa: ne, ten zloděj utrácí míň než manželka
Honza strana musí mít nějaké heslo, co třeba (kouká nahoru jakoby na nápis a zasněným hlasem)„Prvni investiční fond alkoholiků: Spojíme Vaše peníze s naší žízní“?
Pepa: já jsem pro založení strany...
Franta: já taky
Honza: tak to musíme pořádně zapít! Vrchní!
[i]Vypíjí několik piv[/i]
Franta:"Mám si dát ještě jednu nebo si nemám dát ještě jedno? Břicho říka, že jo, hlava zase, že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí.Pane vrchní, jeste jedno
Po chvíli
Servírka: franto, ty jsi hrozně, ale opravdu hrozně opilý...
Franta: A ty, ty jsi zase úplně šíleně ošklivá, jenže ja, na rozdíl od tebe, se z toho vyspím
Pepa: A sakra jak to říkala moje stará? Vypij dvě piva a přijď v deset? Nebo vypij deset piv a přijď ve dvě...?"
Franta:Už je dost pozdě (škyt) pojď Pepo, jdem domů...(ptá se hostinského) Prosím vás kudy to je nejblíž na nádraží?
Hostinský: To musíte jí stále rovně...
Franta: A sakra! Tak to se na nadraží dneska nedostanu!

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 18:22
Btw - to PZV letos shodou náhod pořádá naše třída, takže jestli se dostanete do Hořic, tak se určitě přijďte podívat! Wink (termín sem napíšu až bude jasně určenej)
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 19:50
Ten scenár je celkom fajn, zatiaľ sa dá, len niektoré veci ešte treba pospájať do seba.
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 20:50
díky: chybí mi prochloubit zápletku založení strany + přidat nějakou další zápletku a přidělat další rozhovory aby to nebylo tak suchý...hlavně tu další zápletku nemůžu vymyslet Think

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 21:02
Mně to trochu přijde, že se snažíš bejt vtipnej za každou cenu. Trochu mi to přípomíná filmy Kameňák... ale to bude nejspíš jenom takovej muj pocit.. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: so 7. říjen 2006 21:33
2 jenda.69: mně to přijde lepší než kameňák. Ten je podle mého názoru celkem trapný, tento scénář má dobrý základ.
Možná ještě chybí víc postav, které třeba hrají karty nebo gembler stojící u automatu říkajíc něco na způsob toho, že tě to okrádá jak český stát, že z toho nevytlučeš ani hov** atd atd...

Edit: Třeba by bylo dobré místo vstupu do politiky plánovat demonstraci, popsat tam nějaké nápady, jak by mohly vypadat transparenty a tak...
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 8. říjen 2006 11:21
2 jenda: to není pocit ale pravda Wink tohle sem jen sestavil vtipy dohromady, ted chci přidat další nevtipné kecy, aby vtipy nebyly tak nahuštěný na sebe Smile jinak díky za hodnocení, brzy přidám další berzi Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna