Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 7. leden 2014 19:35
Nevíš, co je dobré... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. leden 2014 20:16
Z celýho toho seriálu jsem viděl akorát red wedding a bohatě mi to stačilo...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 7. leden 2014 20:22
je to sice béčkovej seriál, ale mě to chytlo.. Smile možná je to tím, že jsi viděl zrovna díl, na který všichni nadávají... Tenhle díl mi všichni vyspoilerovali, takže jsem nebyl naštvaný jako všichni,
že zabili hlavní postavy...
 
takhle to dřív normálně chodilo... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 21:50
nevíte jak skončí "jak jsem poznal vaši matku" ? Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 23:42
potká jejich matku Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 21. srpen 2014 21:38
Jsem teď v posledních několika týdnech sjel skoro komplet pořad QI se Stephenem Fryem. Je to mazec a sranda. Thumb up!

Negativa:
- Drtivé většině narážek na různé britské celebrity nerozumím, protože netuším, o koho jde
- Nic si z těch zajímavých faktů nepamatuju. d'oh!
- Nejsou české titulky - vlastně jsem našel nějaké na první díly, ale bylo to strašný, úplně jsem viděl, jak se v nich utápí humor.
Takže jsem jel s anglickýma titulkama, což mi vyřešilo "přízvukovou" bariéru, kdy jsem nerozuměl těm různým skotským nebo velšským přízvukům hostů... Smile A po nějakých deseti sériích už přestávám mít problémy i s těma Smile

Tak a teď nějaký odkazy, který už nikdo nebude číst Smile

Kdyby někdo měl zájem, tak na YouTubu jsou všechny díly, většina v tomhle seznamu, chybějící se dají dohledat ručně.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLqf93YMbzKpLSoqFH2MBrcXY-sHmm5dFo

Pokud by někdo chtěl anglicky otitulkované, tak s rozšířením Media hint bývá jeden díl týdne k dispozici na webu BBC:
http://www.bbc.co.uk/programmes/b006ml0g/episodes/player (QI)
http://www.bbc.co.uk/programmes/b00qff3s/episodes/player (prodloužená verze QI)

A nebo je možnost to nějakým rozšířením postahovat z YouTube, přehrát ve vlastním přehrávači a titulky doplnit odsud (akorát to bude chtít titulky sesynchronizovat, pravidelně mi nesedí o 15 - 25 vteřin, podle toho, jak je useknutá znělka):
http://www.addic7ed.com/show/1226
Titulky pro starší díly se dají většinou vygooglit.
České titulky jsem viděl na titulky.com

Jo a první díl QI je nějakej divnej pilot. Smile
Zasláno: pá 10. říjen 2014 14:32
Simvás... kdybych chtěl začít koukat na Dr. Who, tak od jakýho dílu je dobrý začít?
Co jsem tak pochopil, tak ten seriál už běží asi tak sto let a ty úplně první díly už ani nikdo nemá...
Je tedy nějaký díl z posledních let, u kterýho by se dalo začít bez toho, abych nechápal, wo co go?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 10. říjen 2014 15:37
Já na to koukal od té řady, co jela na ČT jako 1. série (ta z roku 2005)... Na ty staré původní řady jsem nekoukal...
Navíc ty nejstarší díly nemá nikdona světě, ani BBC a jsou asi nadobro ztraceny... Very Happy viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Pán_času
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 09:37
Kouká tu někdo na GoT? Já vím, sice dost profláklej seriál, ale naprosto mě to chytlo. Jen to začíná být tak zamotaný a je tam tolik jmen, že se to nedá pořádně zapamatovat Mr. Green

Nebo mě napadá ještě Walking dead, pátá řada se konečně docela slušně rozjela, ale doufám, že z toho neudělají nekonečný seriál, protože je to většinou pořád dokola. Chvilku dobrý, potkaj padoucha, dostanou padoucha.. někam se přesunout, chvilku dobrý, potkaj padoucha..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 19:25
jj, koukám na oboje, viz minulé strany... Smile Pořád mě oba ty seriály baví... Smile I když Walking Dead už trochu dochází šťáva... no uvidíme jak to bude dál... Smile Jinak u GoT jsem četl, že se scénáristé bojí aby jim neumřel spisovatel knižní předlohy dřív, než dopíše další knihu... Very Happy takže prý budou scénáře dělat podle jeho zápisků s hrubým nástinem děje... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 4 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna