Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2016 21:55
Zjistil jsem, že na ČT :D dávají Adventure Time. Jsem myslel, že je to seriál spíš pro dospělé Think Co ještě tam pouštějí? Ricka & Mortyho nebo South Park? Twisted Evil
Zasláno: út 6. prosinec 2016 21:56
Tak jsem dokoukal Kosmo a musím říct, že to bylo překvapivě dobrý na to, že je to český, a ještě překvapivěji dobrý na to, že to je sitcom. Smile
Zasláno: čt 2. únor 2017 23:59
Četl jsem na Redditu, jak těch x posledních dílů Doctora Who napsal nějaký Moffat a že to všecko úplně zmrvil a seriál kvůli němu jde do háje. Říkal jsem si, že to jsou zas nějací nerdi, co moc řeší kraviny...
No v pondělí jsem koukal na nějaký Vánoční speciál z 6. řady a říkám si, že to bylo nějaký divný a nedávalo to smysl ještě víc než jiné díly. Kouknu na titulky a tam Moffat... Bojim, co bude dál! Mad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 3. únor 2017 11:02
6. řada? To máš před sebou ještě další 3 řady... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. únor 2017 11:56
To jo. Tím tempem, co sleduju, dokoukám, co mám, a mezi tím bude letošní řada. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. únor 2017 13:16
Vsiml jsem si, ze doktora maji na Netflixu, ale asi az od pate rady (toho novodobeho). Az dokoukam vsechny serialy na ktere koukam ted, tak se asi pustim do tohohle konecne Mr. Green

Jinak jsem dokoukal Daredevila (super preklep, puvodne jsem tu mel DateDevila Laughing ), to se mi hodne libilo.. Fisk je super zahranej Smile Ted koukam na Luke Cage a pak bude Jessica Jones.. Luke cage me taky bavi, ale je to ted takovy hrozne utahany.. na zacatku to bylo takovy akcni, porad se neco dela a nejaka zmena, a ted je to tak ze posledni 4 dily co jsem videl jsou snad jeden den v ramci deje Smile

Koukal jsem taky na OA, a to teda.. jako nevim no.. zacatek super, zacalo se to pak zamotavat a tak.. ale porad super.. no a nakonec to zacalo bejt takovy cely divny, a vzpomnel jsem si na zaver Lost.. taky takovy WTF, jako na tohle tady celou dobu cekam? Takze z peti hvezdicek to ma ve finale tak tri Smile

Jo jinak krom NF z nedavne doby co se mi hodne libilo, byl American Horror Story, ale jen jednicka, Murder House.. to bylo super..
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. únor 2017 12:57
Já právě dokoukal 2. sérii The Man in the High Castle a super... Thumb up!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 22:04
Tak mám za sebou všechny nový série Doctora Who. Ani ty díly od Moffata nebyly taková hrůza, jak tvrdil Reddit. Naopak se mi líbí, že se seriál pořád mění a není to furt stejný. Capaldi je po těch mladých doktorech taky docela příjemná změna.
Psal jsem po prvních sériích, že mi občas přijde, že házejí různý nápady a pak se to nějak spatlá, aby to dávalo nějak smysl. Tak tak seriál působí pořád, ale s tím, co se dělo v poslední sérii, jsem fakt zvědavý, jak to spatlají, aby to dobře dopadlo a dávalo to smysl. A nebo jestli to vzdají a prostě Doktora zabijí a všechno bude opět jiný a na všechny, kteří umřeli, a to, jak se všecko zhroutilo, se zase zapomene, jako dřív... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 16. květen 2017 23:37
Objevil jsem seriál "Better Call Saul"... pokud jste viděli Breaking Bad, tak už asi tušíte o čm bude... je o svérázném právníkovi Saulu Goodmanovi s o tom jak se dostal k tomu co dělá.. Smile

momentálně běží 3. řada a čekáme na další díl... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 5. červen 2017 09:31
No, tak jsem krome DareDevila a Luke Cage dokoukal i Jessicu Jones (zajimavy, i kdyz taky by to mohlo byt kratsi.. ale jsem starwhore, takze 5* Mr. Green) a Iron Fist.. tam jsem mel takove smisene pocity, Iron Fist mi prisel jako male dite pulku casu co byl na obrazovce.. ale zase akce atd byla super, a dodalo to dalsi informace z Netflix MCU.. takze 4*.

Pak jsem dokoukal Stranger Things, to je zajimavy, i kdyz takovy.. jako je to napinavy atd, ale vlastne porad nic nevim, po prvni serii.. no nastesti bude druha (a chteji jich mit celkem pet).. 5*

A konecne taky Black Mirror, zatim jen prvni serie.. To je neco jako Krajni meze, z blizke budoucnosti.. o tom jak lepsi technologie ma i svoje nevyhody. Jednotlive epizody na sebe nenavazuji, takze to ani nezere moc casu Smile Jen je to trochu depresivni, zatim vsechny dily.. 5*

A jinak takova klasika, Archer.. prvni dve serie jsem videl uz xkrat a vzdycky se u toho zasmeju i tak Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 9 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna