Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2017 21:46
Poslední dobou občas koukám, když se podaří stáhnout nějaký díl na panel show Taskmaster, která běží na britský stanici Dave.
V každé sérii je 5 (britům) známých osobností, které dostávají od hostitele Grega Daviese roztodivné úkoly, které musí nejnápaditějším způsobem splnit, najít v pravidlech úkolu nějakou díru a tak...
Je to až nečekaná sranda.

Zajímalo by mě, jestli by něco takového mohlo fungovat i u nás. Ale myslím, že české osobnosti by akorát působily trapně, jako obvykle. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:22
Sherlock - Super Thumb up!
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 17:37
U toho furt cekam az/jestli se objevi posledni sezona na netflixu Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 24. prosinec 2017 01:00
Momentálně sleduju Star Trek Discovery a The Orville (to je tak trochu parodie Star Treku od tůrců Griffinových.. Smile ) Oboje doporučuju.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2018 00:39
Som pozeral.... vánoční speciál Doctora Who... Hmm, zas Doktor umřel, aby to nebyla škoda, tak pro jistotu dokonce dva Doktoři Mr. Green
Vždycky, když Doktor umřel, tak jsem měl takový pocit, že je to škoda, že tenhle byl fakt dobrej. A ten další byl dobrej zas jiným způsobem. Líbí se mi, že tím ten seriál není pořád tak úplně stejný, ale minimálně má jiný tón... Nový Doktor
### Nová Doktorka (ale to už asi každý ví)
  sice dohromady řekl asi tak 3 slova, ale působilo to na mě, jako že se toho zhostí hezky od podlahy, tak snad i další série bude fajn...

Ale nejsem hardcore fanoušek Doctora, takže možná jsem moc mírný s tím hodnocením. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2018 00:45
Jeee, super, na to se budu muset taky kouknout... a abych pravdu řekl, tak ten poslední se mi moc nelíbil, byl podle mě
moc starý
 ... (snad jsem nepromeškal víc než jen jeden díl a mezitím nebyla celá série... Very Happy)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2018 07:24
No tak v tomhle vánočním díle byl ještě pořád starý Doktor (a pak ještě jeden starší Doktor Mr. Green snad úplně ten z první řady)... Nový se objevil jen na konci na půl minuty.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 13. únor 2018 21:25
Protoze jsem zacal jezdit autobusem do prace, abych usetril prachy Laughing tak mam dost casu na komedialni serialy na netflixu (nejake akcni nebo scifi nedavam, protoze to si chci uzit na telce a ne na pidi telefonu).

Zatim jsem zkoukl Brooklyn 99, a to bylo super. Ono teda po zacatku uz ty "vazne" postavy trochu povoluji a trochu vypadnou ze svych puvodnich charakteru, ale porad jsem se v kazdem dile hodne nasmal.

Dalsi bylo Good Place, a to bylo taky skvele. Uplne jine tema (v podstate je to o tom, ze kdyz umrete tak jdete do pekla, krom naprostych lidumilu kteri zachranili hromady zivotu. No a hlavni postava se tam dostala omylem, a snazi se polepsit, aby na ni neprisli a nesla do pekla). Takovej popis je na prd, musite se na to podivat Mr. Green jo a taky tam hraje Kristen Bell, pro kterou mam velkou slanist Slinták (Veronica Mars, Elle z Heroes, milovnice lenochodu a Osadniku z Catanu Mr. Green vdana Crying or Very sad )

No a ted koukam na Don't trust the bitch from apartment 23. Z tech tri je to asi nejslabsi, takze jen 4*.. asi Mr. Green Ale taky me to bavi, hraje tam Kristen Ritter (Jessica Jones) a JvdB (Dawson), ktery hraje sam sebe (teda doufam ze jen parodii sama sebe Mr. Green ). Je to o tom jak se v New Yorku musite chovat jako svine vlastne Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 25. únor 2018 22:00
Tak co? Sledujete Stargate Origins? A jaké jsou vaše názory? Abych se přiznal, tak moje jsou celkem smíšené... Jako na jednu stranu jsem rád, že se kolem Stargate něco děje. Ale na druhou stranu mi moc nesedí forma... Neskutečně mě štve hlavní mužská postava, ten americký voják... O hereckých výkonech ani nemluvě... A taky je celkem blbé, že každý díl má 10 minut... Ale to se dá přežít, když minulý týden vyšly 3 díly a teď 2... Very Happy Každopádně ale pořád čekám co se z toho vyklube...


Jo a teď skončil Star Trek Discovery a podle mě špica Thumb up! Každýmu doporučuji, i když není zrovna fanoušek Star Treku.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 25. únor 2018 22:06
Ja jsem STD (Mr. Green) tak dlouho odkladal az jsem misto toho zacal koukat na Altered Carbon Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 11 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna