Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 8. listopad 2018 19:37
HOLY SHIT!

Mozna bude pokracovani Sense8! Podepsal jsem kvuli tomu i petici, kterou udajne porada Netflix SciFi divize Mr. Green

Youtube Video
Přehrát video


Podepiste to taky! Ja chci dalsi serii Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 28. listopad 2018 07:05
Black Mirror - Zkopírujte Krajní meze, zasaďte je do současné (ne do devadesátkové) vize blízké budoucnosti a dejte tvůrcům velký rozpočet a úspěch je zaručen... Za mě doporučeno Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 28. prosinec 2018 15:55
Dneska vysel Black Mirror: Bandersnatch.

Je to interaktivni epizoda/film, kde si clovek vybira dej Smile Jsem na to zvedavy, snad na to budu moct mrknout dneska Smile
Zasláno: pá 28. prosinec 2018 15:59
A mimochodem, neopisuj Mr. Green z 05.06.2017 09:31:00
jirkacv napsal:
...
A konecne taky Black Mirror, zatim jen prvni serie.. To je neco jako Krajni meze, z blizke budoucnosti.. o tom jak lepsi technologie ma i svoje nevyhody. Jednotlive epizody na sebe nenavazuji, takze to ani nezere moc casu Smile Jen je to trochu depresivni, zatim vsechny dily.. 5*
...
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 28. prosinec 2018 18:29
To jsem nečetl.... napadlo mě to samotného,,, ani jsem nevěděl, že jsi to viděl... mě to poradil kolega... Když mi o tom vykládal, tak říkal děj dvou dílů a já na to: to si děláš prdel, oboje bylo v krajních mezích... Byl to díl, kde bojovali proti nějakým monstrům (a
ve skutečnosti to byli lidi)
  a druhý díl byl s lajkováním... (nakonec jsem ale zjistil, že tenhle díl není nejspíš z Krajních mezí, ale z podobného devadesátkového seriálu Cesta do neznáma (Sliders))
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Příspěvek upravil 1× p!p@, naposledy so 29. prosinec 2018 11:21.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 29. prosinec 2018 07:47
Já neviděl ani jedno, ale když to doporučujete, tak to budu muset zkusit. Doteď jsem o tom akorát vídal poznámky akorát na Redditu, takže jsem čekal něco nudnýho. Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 29. prosinec 2018 11:21
Já se nad tím tenkrát asi nepozastavil, protože jsem čekal, že to bude nějaká úchylárna, když to doporučuje jirkacv... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. leden 2019 16:30
Mám za sebou poslední sérii Doktorky Who a sestava a všechno dobrý, ale přijde mi, že scénáristi stojí za prd. Jako by neměli fantazii a když už vymyslí nějakou zajímavou zápletku, tak je to dožene do úzkých a neví, jak ji zase rozplést, tak prostě všechno vybuchne nebo ufoni odletí, protože Doktorka někde něco zmáčkla.
Vedlejší postavy se chovají nelogicky, něčemu skálopevně tisíce let věří a pak najednou jdou úplně proti tomu, protože jim to Doktorka, kterou znají půl dne, řekla...
V posledním novoročním díle si do Tardis vzali tolik lidí, které někde po cestě potkali a všichni ti lidi okamžitě přijali, že je uvnitř větší než venku, že cestují prostorem a časem. Prostě tam stáli a pohoda - normální aktivita na Nový rok.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 15. leden 2019 19:04
Juu, ona už je 2. série Orville... Smile A 17. začíná 2. série Star Treku Discovery... Slinták
A to koukám, že musím ještě dokoukat poslední sérii Doctora Who, než to tu jenda všechno vyspojleruje... skončil jsem u 9. dílu.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 16. leden 2019 13:53
jirkacv napsal:
HOLY SHIT!

Mozna bude pokracovani Sense8! Podepsal jsem kvuli tomu i petici, kterou udajne porada Netflix SciFi divize Mr. Green

Youtube Video
Přehrát video


Podepiste to taky! Ja chci dalsi serii Mr. Green


Já teda kouknul na první díl a hodně jsem to přetrpěl teda.. Má cenu koukat na další? Neutral

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 15 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna