Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. únor 2019 13:34
Tak poslední díl Mostu! byl později proto, že tam ukázali fotku pinďoura. Mr. Green
Ale dobrý, je fajn, že se to nesnažili zakončit na způsob, že se bílí a cikáni měli všichni rádi a žili spolu šťastně až do prolomení těžebních limitů.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 27. únor 2019 21:48
Poslední díl byl strašnej. Dyť se tam nic nevyřešilo. A čekal jsem, že ten mafián dostane větší vejprask, si to zasloužil Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. březen 2019 15:53
jenda^^ napsal:
Tak poslední díl Mostu! byl později proto, že tam ukázali fotku pinďoura. Mr. Green
Ale dobrý, je fajn, že se to nesnažili zakončit na způsob, že se bílí a cikáni měli všichni rádi a žili spolu šťastně až do prolomení těžebních limitů.

Počkat ale tak to přece skončilo...
Přišlo mi že to dopadlo nereálně dobře...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 13. březen 2019 11:40
Jsem divný a současný hit Most! mě vůbec nezaujal. Sprostý, hrající si na politickou nekorektnost, zobrazující ty nejnižší vrstvy v tom nejhorším světle. Nedrží pohromadě, dialogy hercům nejdou do huby a celé to působí nevěrohodně.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 16. březen 2019 21:29
Jako jo, ten hype kolem toho je přehnaný... a celé to je také přehnané, samozřejmě... ale asi lepší jak 7. díl Kameňáku... Slinták Magor
// tyvole, on existuje i seriál Kameňák? Shocked
Zasláno: st 1. květen 2019 07:18
Nerozklikávejte, jestli nechcete vyspoilerovat co bylo v posledním díle hry o trůny.

Notyvole, to psal nějakej deb*l... Noční král tisíc let shromažďuje armádu, aby ho pak zapíchla malá holka? Very Happy A pak ještě aby jeho zapíchnutí zabilo i celou armádu mrtvých? To ne... Very Happy čekal jsem že to dopadne různě, ale tohle fakt ne.. a jsem nasraný... Čekal jsem, že vysvětlí co byl vlastně Noční král zač, a taky o co mu jde... Ale ne, konec... Teďka ještě Arya zapíchne Cersei a Jon s Daenerys budou spolu šťastně žít až do smrti... Rolling Eyes
 
Zasláno: pá 3. květen 2019 19:06
Koukám, že nikdo GoT nesleduje... Crying or Very sad
každopádně teď čekám na další sérii Star Trek Discovery a Orville...
a našel jsem super seriál kterým si zkrátím čekání:
https://www.csfd.cz/film/522637-salvation/prehled/
Podle CSFD to má 64%, ale podle mě si to zaslouží mnohem víc...
Určitě jste viděli Armageddon nebo Drtivý dopad... přišlo vám to strašně moc sluníčkové, jak se všichni měli rádi, semkli se a zachránili lidstvo a přitom obětovali sebe? No, tak tohle je podle mě mnohem realističtější... Tohle je něco jako kdyby Armageddon měl sex s Brexitem... Jeden špatný nápad za druhým, neschopní politici hatící snahy o záchranu lidstva, rabující lidi v ulicích... Jediná naděje lidstva je aroganrtní miliardář a všeuměl nápadně připomínající Elona Muska... člověk si neustále říká "to jsou ale blbci" d'oh! ale nutí ho to dívat se dál a dál...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 6. květen 2019 20:31
..takže miliardář tam žebrá o dotace?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 6. květen 2019 21:21
Jo, to taky... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 7. květen 2019 11:51
Mně teda připadá, že GoT z osmý sérii udělali takovou ordinaci.. Ten poslední díl mě fakt naštval, když nad tím den po shlédnutí přemýšlím.. spousta vaty, nic se nerozebere do hloubky, spousta přiblbých dialogů a Daenerys se chová jak 12letá holka..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 18 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna