Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 4. leden 2020 18:59
True Blood, jsem viděl asi tak dvě série... pro puberťáky co už odrostli z Twilight dobrý... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 4. leden 2020 22:32
Myslim ze kdyby jsi me videl na zivo, tak bys mi do oci nerekl to co sem pises Smile . Nic mene... stojim si za tom co pisu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 5. leden 2020 03:56
https://allatra-science.org/cs/publication/chelovek-otklonjaet-luch-lazera-buduschee-mozhno-izmenit

Pobavilo... Předpokládám že ty sám jsi ten Danilov a chceš nám tu prodat nějaké své knížky a hlavně ten svůj zázračný přístroj na léčení úplně všeho od rýmičky po rakovinu, co dokáže že i amputovaná noha vám doroste a umí odpuzovat i ještěry z vesmíru co nás chcou očipovat...

Ne, fakt, nedělám si s těma ještěrama prdel:
https://pravednes.cz/DaniloMichajloviIgor.profil

Ano, je to tak věhlasný léčitel, že o něm píše i sama Aluška, královna české ezoscény Exclamation

Proč veškerej šmejd k nám vždycky přileze z Ukrajiny? Ta v té reportáži z ČT, co podobným zázračným přístrojem diagnostikovala a léčila neexistující parazity byla taky ukrajinka... a takových je tu u nás v republice spousty...

Jinak nevím co tohle má společného se seriály, měl jsi to dát spíše do youtuberů, jelikož kromě prodeje knih a pochybných přístrojů jsi aktivní hlavně na youtube... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Lukáš777 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 245,- VK

Rytíř ducha (filmík pro pravé chlapy)

Zasláno: po 6. leden 2020 15:19
Tak si představte, že odkaz jsem sem fakt nechtěl nahrát. Jen jsem se tu chtěl podělit o zkušenost. No a setkám se s tím, že je tu hned někdo, kdo posoudí ,,, že slovo fimík není dost chlapské. Tak jo nechtě být, vezme jiný.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 6. leden 2020 16:04
Tak na Ukrajince píšeš česky dobře... takže slovo filmík ti odpouštím... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Lukáš777 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 245,- VK
Zasláno: út 7. leden 2020 08:17
Jsem Čech, pracuji u ozbrojených složek, mám okolo 90 kg a garantuji ti, že to co tady vypouštíš by jsi mi do očí neřekl. Nic méně podívejme se na to z jiného pohledu. Člověk se sem zaregistruje a podělí se o svůj názor, pohled, o to co zažil a nějakým způsobem se ho to dotklo a o tenhle pocit, zážitek se zde chce podělit. No a narazí na ucho, které se nedokáže podívat na podstatu toho sdělení, ale dokáže jen soudit a tím pádem si zavírá brány dalšího svého poznání, obohacení se atd. Ok pokud tě ta informace nezaujala polož si otázku proč reaguješ ? A reaguješ jen z toho důvodu, že sem chceš vypsat nějaké své soudy..... on použil slovo filmík - není chlap. On je Ukrajinec - to jako že jsem upozorníl na film z produkce Ukrajinské tak je to špatné ? Ty vole Smile my jsme přece zde na Zemi všichni lidi a snad to že jsme lidi jsme si všichni rovní ne. Prober se s choď si ty egoistický brýle z obličeje.

Jednou jsem měl kamaráda. Nadával na romy. Jednou měl autonehodu a sjel s autem do řeky. Když se mu auto začalo zaplavovat tak mu pomohli dva chlapy ven z auta. Potom zjistil, že to byli romové jedoucí z montáže. On skinhed si pak uvědomil, že není dobré posuzovat lidi podle národnosti, barvy, atd. ale podle toho jaký jsou ve skutečnosti.

Rytíř ducha - právě hovoří o vlastnostech vedoucí k cti, poznání, k tomu dobrému. A to právě stojí úsilí, aby člověk v sobě odhalil to špatné a zbavil se toho. . .

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 7. leden 2020 12:34
Tady nejsi v hospodě, aby jsi tu někoho ohromil svalama...

Ozbrojené složky? To jako asi městapo nebo něco podobného, u čeho si léčíš mindráky, že? Takových jako ty jsem už pár zažil...

Že si zavirám dveře k poznání? Ne, děkuji, jak říká Grygar "Člověk má mít mysl otevřenou, ale ne tolik aby mu z ní vypadl mozek"

Proč reaguju? Zaprvé jsi off-topic (což by tu ani moc nevadilo) ale hlavně mi vadí že propaguješ šmejdy.
Nevim co je za ctnost vydělávat na utrpení jiných. Víš já ho nesoudím za to že je ukrajinec nebo rom nebo co, ale za to že to je zm*d největšího kalibru. Protože parazitování na nemocných je podle mě čiré zm*dství... Možná až ti nějaký takový šarlatán zabije někoho blízkého (kvůli tomu že mu bude "léčit" rakovinu začarovaným cukrem a zaříkáváním, místo aby dotyčný šel do nemocnice a tam měl celkem vysokou šanci na vyléčení) tak budeš mluvit jinak.

Víš on i Hitler mluvil o cti, poznání a o tom dobrém... Neměli bychom soudit spíš lidi podle jejich činů než podle toho jak hezky povídají?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Lukáš777 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 245,- VK
Zasláno: út 7. leden 2020 14:08
Prosim tě co sem pleteš že někdo parazituje na nemocných a na utrpení ? To jako mluvíš o kom ? Já tu hovořil o filmu který otevřeně mluví o morálních hodnotách - to je vše. Dále jsem zmínil, že ve filmu mluví profesor který mě léčil. Tento profesor má patentovanou léčbu meziobratlových plotének a působí na klinice - léči se u něj olympionici, cizinci, ale i obyčejní lide. On svým přístupem skutečně pomáhá lidem. Hele ty si fakt přešlápni ať si nestojíš na kabelu který ti vede do mozku.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 7. leden 2020 16:32
Víš já udělal přesně to co jsi chtěl, vyhledal jsem si ho na youtube a to mi stačilo. Je to typický šarlatán parazitující na utrpení druhých.

Něco z jeho ezoterické tvorby:

Člověk vychyluje laserový paprsek. Budoucnost je možné změnit (české titulky).
Uplně vidím jak dosli k názvu.. "Dáme tam ten lejzr, bude to znít vědecky... "

(Otevřít a přehrát na YouTube)


ČLOVĚK NARUŠUJE ZÁKONY FYZIKY. Nadpřirozený experiment "PYRAMIDA" (český dabing)
Jo a tady dáme ty pyramidy... Kdesi říkali že ty v pyramidy Egyptě byly přistávací plošiny pro mimozemské lodě, tak asi musí mít magickou moc ne?

(Otevřít a přehrát na YouTube)


Mám pokračovat? Kdo si tady stojí na kabelu?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 7. leden 2020 16:54
Zatim tu ta diskuze vypada jako trochu jinej kabel Laughing
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 21 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna