Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seriály

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 27, 28, 29  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Lukáš777 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 245,- VK
Zasláno: st 8. leden 2020 08:27
Já tu mluvím o dojmech z jednoho filmu a ty máš tendenci od tématu stále uhýbat a snižovat postavení (váhu - toho pana profesora Igora Michajloviče) nechápu proč a myslím, že ty sám to také nechápeš. K těm filmům kde vychyluje paprsek a mluví o pyramidě - asi před rokem když vyšli tyto pořady jsem tam jel a chtěl jsem to poznat na vlastní oči a zažít vlastními smysly. A potvrzuji - mluví pravdu.

Vem v úvahu, že když to neumíš ty - neznamená to, že to nejde, či neexistuje.
Zaujalo tě to - sedni do letadla, zajeď si tam a přesvědč se - pak mluv Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 8. leden 2020 11:26
Přiznám se že jsem ten tvůj film (odteď se youtuberům říká filmaři a jejich amatérským videím filmy) nedokoukal, z těch žvástů se mi začalo snižovat IQ. Navíc není to nic co by netvrdil kdejaký jiný samozvaný guru...

Líbí se mi spíš ty jeho ezo-konspirační videa co se snaží popírat fyziku a vědu vůbec ale vůbec mu to nejde... Very Happy

Predpokládám, že si mám zajet na nějaký jeho seminář sebepoznání za 20 000,- a pak budu moct vychylovat laserový paprsek myslí a létat v pyramidě... Very Happy Ne, děkuji, mám vlastní mozek a nechci ho podporovat... Very Happy Naopak, důkazní břemeno je na jeho straně. Proč naopak on neukáže své magické schopnosti před nezávislým publikem... ať se přihlásí do paranormální výzvy a vytře všem těm hlupákům vědcům zrak!

Furt nevím jestli jsi jím placený troll a nebo tě opravdu takhle zblbl... koukám, že asi pan (nikde jsem nenašel že by byl opravdu profesorem - kromě jeho vlastních stránek) Igor Machajlovič zakládá sektu...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Lukáš777 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 245,- VK
Zasláno: pá 10. leden 2020 11:36
Jsem člověk, který se v minulosti u tohoto pana profesora léčil s meziobratlovými ploténkami. Léčba dopadla úspěšně - všem doporučuji. Následně jsem viděl film Rytíř ducha kde hovoří o mravních hodnotách a celkovém postavení mužů k ženám a ke světu. O tento zážitek se zde dělím. Ty jsi člověk který zde stále něco zmateně povídá a chce něco dokázat. No a pak jsou tu ostatní, kteří se svobodně rozhodnou čemu dát pozornost. To je vše Smile Very Happy

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 10. leden 2020 18:21
Lukáš: Jednoduše posloucháš kraviny, žereš kraviny a pak z tebe lezou kraviny. Až budeš dělat vědu na nějaký úrovni, abys pochopil, co děláš špatně, přijď, pokecáme o tom. Pak pochopíš, co je špatně.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 31. leden 2020 10:19
Jeden z nejvíc WTF zážitků posledních let se vrací ve formě seriálu! Třídní boj proti degenerovaným nacistickým miliardářům s š-š-š-š-hůůůů aspergerovým syndromem může pokračovat Zvracím Brick Wall Think
https://www.csfd.cz/film/664723-snowpiercer/prehled/
asi se na to podívám jen z čirého masochismu Twisted Evil Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 12. únor 2020 20:23
Locke and Key - božííííí to bylo!
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 13. únor 2020 02:01
S tím jsem začal, ale musel jsem po deseti minutách přerušit, a zatím jsem se nevrátil k telce Sad ale chci to vidět! (Víc než dokoukat Geralta)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 13. únor 2020 11:17
jirkacv napsal:
S tím jsem začal, ale musel jsem po deseti minutách přerušit, a zatím jsem se nevrátil k telce Sad ale chci to vidět! (Víc než dokoukat Geralta)


Geralt sucks, ale tohle byla fakt pecka!
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 13. únor 2020 11:41
To mi připomíná, že Witchera mám v tabletu, zkoukl jsem pár dílů ve vlaku a v letadle, ale od té doby jsem se na to nepodíval...
Ale co mě dostalo, jak to vykrádá pohádky... Jak ten jeden díl byl o tom zakletém princovi atd. Být tam míň sexu a krve, tak to ČT může natočit jako pohádku s Mádlem v hlavní roli... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 13. únor 2020 11:49
Mr. Green pockej az uvidis treba pana prstenu.. to vlastne vykrada hloupeho Honzu Laughing
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 22 z 29




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna