Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Šest pruhů z Prahy až do Brna v roce 2010

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 22:36
Bugi napsal:
Pozor, to vyvlastnění je u nás chápáno jako nucený odprodej. Majitel musí dostat peníze. Samozřejmě že dostane míň, než by dostal, kdyby to rovnou prodal. To se ale není co divit, že?


Nucený odprodej=nejnižší možná cena (ber nebo nech být a máš smůlu), špatně jsem tedy formuloval v tom afektu rozzuření Wink

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 11:10
weitless napsal:
Jo to je fakt... Je to státní zájem, tak máte občani smůlu. Lidi chtějí jezdit o106, tak půdu sem a ani korunu za to! A tak je to u nás se vším. Kurvy, podvodníci, tuneláři, politici a zloději mají u nás klidné spaní a běžný občan se nedovolá nikde.


ono je to opatreni prave na ty podvodniky a 'podnikatele' kteri si koupi 1m^2 vedle dalnice..asi na pomnicek, ze? kdyby cesi obecne nebyli takovy kurvy a nesnazili se porad jen neco prechcat,zneuzit atd...to by se tu zilo;)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 14:51
Anonymous napsal:
weitless napsal:
Jo to je fakt... Je to státní zájem, tak máte občani smůlu. Lidi chtějí jezdit o106, tak půdu sem a ani korunu za to! A tak je to u nás se vším. Kurvy, podvodníci, tuneláři, politici a zloději mají u nás klidné spaní a běžný občan se nedovolá nikde.


ono je to opatreni prave na ty podvodniky a 'podnikatele' kteri si koupi 1m^2 vedle dalnice..asi na pomnicek, ze? kdyby cesi obecne nebyli takovy kurvy a nesnazili se porad jen neco prechcat,zneuzit atd...to by se tu zilo;)
Nebude pravda někde uprostřed jak už to tak většinou bývá? Think
On veřejný zájem může být i ten, že místo Tvého domku, který si celý život vylepšuješ, by měla vést nová dálnice a stěhuj se...

Nebo pěkný příklad byl, jak chtěli odrbat tu kadeřnici při výkupu pozemku pro továrnu Siemensu. Začali stavět, když ještě neměli všechny pozemky, aby z ní pak mohli udělat mrchu, která brání důležité stavbě. Přitom všechny okolní pozemky vykoupili dráž, než nabídli jí. Holt veřejný zájem. Co je komu do jednotlivce... d'oh!
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 12:19
Tak zapomeňte na 6pruhů! Nejsou vůbec prachy a na mnoha místech by to ani nešlo!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 13:30
Nám přece bylo hned od začátku jasný, že je to nereálný. Jedině tím mnou navrhovaným způsobem. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 30. duben 2007 14:24
Beat napsal:
Tak zapomeňte na 6pruhů! Nejsou vůbec prachy a na mnoha místech by to ani nešlo!


taky mi není jasné, jak by se to vešlo POD současné mosty
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. květen 2009 21:23
Tak co? Jak to vypadá? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 17. květen 2009 22:02
vypadá to asi tak, že až bude čest pruhů, tak jich bude potřeba nejméně osm nebo deset Mr. Green jsem optimista Laughing
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 17. květen 2009 22:09
mnoo, jak psal Beat výše, pořád nejsou prachy..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 18. květen 2009 08:09
Ale i kdyby se peníze našli, tak díky tomu že do toho může mluvit kde kdo, hlavně "ochránci přírody" tak to nebude nikdy. Předvolební blábol chorého mozku. Ano někde ano, ale všude ne a to je pak stejně k prdu, protože průjezdnost dálnice udává nejslabší místo, takže stačí 10m jen o 4pruzích a veškeré investice jsou k ničemu.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna