Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sex na jednu noc

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Zažili jste ho?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, zažil, a bylo to fajn.:
35% 35% [ 14 ]
Ano, zažil, ale znovu bych do toho už nešel.:
7% 7% [ 3 ]
Ne, ale nejsem proti.:
33% 33% [ 13 ]
Ne, a ani o to nestojím.:
12% 12% [ 5 ]
Co je to sex? :-):
10% 10% [ 4 ]
Celkem hlasů : 39 / Hlasujících: 39
hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 18:30
Nuz,je to moj nazor,ktory si myslim,ze je pravdivy...samozrejme,pokial sa to stane raz,mozno v poblazneni podnapiteho mozgu Very Happy ,tak to by sa este dalo zachranit..ale inac je po kamaratstve.
Urcite ma na to kazdy iny nazor...ja mam tento a nepresvecite ma o opaku Mr. Green

boo-beek (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 000,- VK

Mno...

Zasláno: po 2. říjen 2006 15:16
zažil... a tak nějak to dopadlo, že jsme spolu tři roky, z toho rok vzatý... Wink

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 2. říjen 2006 15:35
Laughing sex na jednu noc jsem zažil už vícekrát, dokonce s jednou ženou. aby to bylo moc fajn, tak se ve společných rozhovorech k dané noci NIKDY nevracet. ono se to pak časem podaří i zopakovat. a hlavně neukecávat, ten sy musí z dané situace vyplynout nenuceně Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 3. říjen 2006 08:44
Původně to měl být sex na více nocí, ale nakonec to bylo jen na jednu Brick Wall Brick Wall Mohlo to být lepší, ale člověk míní a život mění! Již 4 roky hledám v sobě odvahu jí zavolat a jak mi bylo zděleno mým špiónem tak ona taky! Asi však oba víme, že se to již nedá vrátit a změny které nás odloučily vše zničily!!! Vykopávat "hroby" není dobrý, ale jsou aspoň hezké vzpomínky!
Zasláno: čt 25. leden 2007 13:19
tak jsem jí před vánocema zavolal a byla celkem ráda. Na(ne)štěstí má již svůj vlastní život, ale litovala že jsem nezavolal dříve! Snad to nečte manželka! Shame on You Shocked Embarassed Brick Wall Silence
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 25. leden 2007 18:00
jak tě tak čtu, tvoje žena je technický typ nebo má zálibu v počítačích, že máš furt takový strach, aby to nečetla?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 25. leden 2007 22:52
Este nie ale pravdupovediac : momentalne by som niekoho fakt poje*al taku chut mam Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 26. leden 2007 09:00
Psal jsem to již několikrát že moje (zatím) žena je policajt! Hlavně ví že sem aktivní člen VSN a jako každá bab je zvědavá. Již mi to ale je jedno.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 15:59
a ví i pod čím se přihlašuješ?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 16:33
To ani nemusí! Kdo jiný z Milovic je "blázen" do Rádia Beat a tu fotku co tu mám dobře zná! Whistle
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 4 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna