Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seznamky

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Seznamky

Zasláno: ne 3. leden 2010 00:46
Myslíte, že to ještě dneska funguje a nebo se tam nedá sehnat nikdo normální?

Máte nějaký tipy kam a jak napsat svůj inzerát?

Zkoušeli jste to někdy? Jak jste dopadli?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 00:49
mno tak jedné kámošce to zafungovalo, ale asi to bude vyjímka... Já to nezkoušel a ani to nemám v plánu.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 00:50
Jednou jsem to zkusil asi ve 13 Mr. Green Je fakt, že se mi ozvaly asi dvě slečny, ale nic z toho nebylo, skončilo to u psaní přes emaily...

Ale myslim, že nějaká malá náhoda tam na seznámení je, ale vždyť dneska je tolik možností, jak se seznámit s holkama... stačí chodit do společnosti se super lidma a časem se to dostaví Smile

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 00:59
Moucha: Když jstou společností chodíš jen chlastat tak partnerku nenajdeš, jedině, že by byla víc nalitá jak ty Magor
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 01:04
Já nechlastám,... teda určitě ne, abych se zlil jak prase Wink Čistě jenom proto, abych se dostal do nálady a pak jde všechno samo Smile
Však takhle jsme se našli i s Renčou, oba dva jsme v sobě něco měli Smile

Ale jestli mluvíš o sobě, tak tvůj problém Mr. Green

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 01:05
Já jsem zadaný, takže můžu chlastat jak chci nikoho nehledám Magor A já jsem zlitej furt Magor Mladická nerozvážnost...
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 01:29
Tak abych se vyjádřil taky (ale těším se, že se vyjádří třeba Varda, Beat nebo inanka Wink )

Někdo se tam poznat dá, jestli normální, to těžko říct... Mr. Green
Já to zkoušel a zatím dopadám bledě. Včera jsem to zkusil znova - tentokrát v sekci "Dopisování & přátelé". Jako kraj jsem tentokrát nezadal "Praha", ale "Karlovarský" a zatím mi odpověděly 2 slovenky Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 01:30
Furt lepší jak 2 Rusky Magor
Obrázek

stoneface (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 02:41
Já jsem strávil na seznamkách čtvrt roku a bylo to k ničemu. Mám od tama akorát kamarádku, která nedá a navíc to byla studentka, takže už je v jiném městě. Takže na seznamkách platí studentky nebrat. Navíc všechny ostatní, s kterými jsem měl sraz byly docela divné. Na seznamky jsem se vykašlal, začal víc chodit do společnosti, chystal sem se do tanečních a dřív než jsem to zrealizoval, tak jsem byl sbalen já Very Happy

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:12
No tak teda jako stara a zkusena musim rict, ze mezi chlapy (ruznych veku) je tam fakt spousta uchylu. Jako treba ze si bude vymenovat choulostive fotky, abych posoudila velikost jeho muzstvi, jiny si chtel psat sexualni pikanterie, dalsi pozvali na kafe a pak jsem si ho musela zaplatit, nebo uz meli na prvnim setkani nalajnovany zivot....Az jsem narazila na Beata - a dobry. Trvalo to pres pul roku.
Ale my jsme jina vekova kategorie, takze to treba funguje i jinak.
Ale vim, ze mi rande nabizeli kluci od 19 let po....stary dedy. Mladym, ze moje stari nevadi, ze se radi zauci. No teda vzdycky jsem z toho byla paf.
Jinak se klidne ptejte. Od jiste doby Laughing na seznamky nechodim, ale myslim, ze to tam je porad stejne.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna