Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Seznamky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:26
Seznamky jsou na houby. Toho člověka tam nevidíte. Fotky vylepšované Photoshopem. A kdy nejste holka, tak nedostanete většinou žádnou odpověď a nebo jen jejich minimální množství. Ty které si tam dávají inzerát, tak jsou většinou nějakým způsobem divné - buď s nimi nikdo déle nevydrží, nebo jsou ošklivé, mají zvláštní povahu, chronicky zahýbající, jsou zlatokopky či v lepším případě jsou pouze v prostředí, v kterém nikoho neznají (a chtějí se na člověka pořádně přilepit).
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:30
Něco na tenhle způsob, Michale? Mr. Green d'oh!
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=trochunarocna.jpg
Ale něco na tom, co říkáš, asi bude...
No a inanko, s těma úchylama - je vidět, že jsi se asi nekoukla na chat... Po tom, co jsem tam viděl za různý nabídky, mě málo co překvapí.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:36
ad jenda - tak to mu i verim, to same maji nekteri chlapi, jen ne pisemne, ale reknou to pakn
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:39
tak že bych to přecejen zkusil.. Think
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:42
ad LV - klidne to zkus, je to dobra zkusenost, kdyz nic jineho. Ale ja jsem treba s vysledkem spokojena Dance
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 18:44
A ještě jsem zapomněl - je i vědecky dokázáno, že člověk vydává jistý pach a čím jsou odlišnější, tak vám ten druhý příjde přitažlivější a to na seznamkách nemáte. A pokud se vás ve skutečném světě někdo přitahuje, tak byste měli mít šanci, i když nejste jako z přední stránky časopisu (tím vysvětlíte ty nesourodé dvojice, které vídáte).

inana: to víš, ženský mívají víc a různějších nabídek Slinták
jenda, livart: nám zbývá nějaká ta škola/práce/brigády, připadně nějaké koncerty nebo hromadné akce a hospody (ale protože nejsme kuřáci, tak se zas neradi chodíváme vyudit) Angel
NoArtist / NoName

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 22:37
No to je tema, agence matrimonial Mr. Green
Nikdy som to neskušal, ani nemienim, takže si o tom myslim Thumb down!
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 3. leden 2010 23:54
ginzo: Applause Applause Applause Thumb up! Wink
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 00:03
Podle mě není důvod to nezkusit. Hloupými předsudky si kazit jednu z možností, jak poznat někoho, s kým vám bude dobře mi přijde trapně nelogické. Je to jako by někdo sháněl auto a nechtěl si dát inzerát, když se přece může ptát na parkovišti u supermarketu, jestli auto, které se mu líbí, není náhodou na prodej. Mr. Green
Pokud má někdo zkušenosti, že mu nikdo neodpověděl, nebo nikdo vhodný, měl by se zamyslet i nad formou, jakou to zkusil a zkusit najít chybu na své straně.
Abych jen neteoretizoval, tak přidám drobnou radu. I zde funguje, že člověk najde to, co hledá, až když hledá něco jiného. Necpěte do inzerátu, že hledáte celoživotní lásku, ani to, jak má vypadat. Použijte inzerát jenom jako způsob kontaktu a napište ho do rubriky "dopisování" a v mailech napřed zkuste protějšek trošku poznat, než navrhnete schůzku.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..
Příspěvek upravil 1× romulus, naposledy ne 30. květen 2010 20:32.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 01:09
Romul, ale ja mam na toto presne opačny nazor, ked už niekomu pišem, musim vedieť, o koho ide, lebo pri pisani uplne cudziemu človeku sa citim ako uchyl Wink
Proste ked si už mam niekoho najsť, nie je to o konfiguracii robota typu "chcem to, to, to, mam to, to, to", ale o tom, že stretnem niekoho, kto ma v sebe niečo, čo ma priťauje Smile

OMG, napisal som to ako baba Very Happy
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 2 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna