Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sh@dy

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Originalna otazka: "Mate ma radi?"

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
31% 31% [ 6 ]
Yes:
21% 21% [ 4 ]
Ja:
26% 26% [ 5 ]
Da:
21% 21% [ 4 ]
Celkem hlasů : 19 / Hlasujících: 19
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 14. leden 2006 06:47
Sh@dy napsal:
Dakujem vam chalp(c)i Very Happy Aspon viem, ze nie len ja v piatok vecer sedim za PC Laughing

Já teď přišel domu, máš radost že sedím v sobotu ráno u VSN? Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 14. leden 2006 13:15
Sh@dy napsal:
Tak a mam nieco nove:
Dnes sa mi konecne podarilo dopisat 4. diel serialu o programovani v J2ME! Takze zajtra (dufam) ho mozete najst na www.javamania.cz
Cakam, ze tam pride aspon 1500 navstevnikov, jasne?! Exclamation Anxious Angel
Hele, nepřeháníš to tu s neplacenou reklamou na jiné weby? Rolling Eyes Shame on You Mr. Green Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: so 14. leden 2006 19:35
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam hendrerit justo eu dui hendrerit pretium. Curabitur mattis ultricies ex, non consequat justo fringilla id. Vestibulum ultrices mi quis tristique malesuada. Etiam id nunc efficitur lacus accumsan rutrum. Pellentesque rutrum maximus est a tempor. Vestibulum pellentesque nibh sit amet gravida mattis. Donec facilisis mi et urna tristique auctor.
Zasláno: po 6. únor 2006 21:08
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam hendrerit justo eu dui hendrerit pretium. Curabitur mattis ultricies ex, non consequat justo fringilla id. Vestibulum ultrices mi quis tristique malesuada. Etiam id nunc efficitur lacus accumsan rutrum. Pellentesque rutrum maximus est a tempor. Vestibulum pellentesque nibh sit amet gravida mattis. Donec facilisis mi et urna tristique auctor.
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× Sh@dy, naposledy st 19. leden 2022 16:25.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 22:01
Takových, co poslední dobou nemají moc času na VSN, je nás daleko víc. Taky nějak nestíhám. A to nemám přítelkyni. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 22:20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam hendrerit justo eu dui hendrerit pretium. Curabitur mattis ultricies ex, non consequat justo fringilla id. Vestibulum ultrices mi quis tristique malesuada. Etiam id nunc efficitur lacus accumsan rutrum. Pellentesque rutrum maximus est a tempor. Vestibulum pellentesque nibh sit amet gravida mattis. Donec facilisis mi et urna tristique auctor.
Příspěvek upravil 1× Sh@dy, naposledy st 19. leden 2022 16:25.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 22:54
Sh@dy napsal:
Mozno som vam chybal, ale asi ste si ani nevsimli, ze som tu nebol Mr. Green

A ty jsi kdo? Slinták Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 23:24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam hendrerit justo eu dui hendrerit pretium. Curabitur mattis ultricies ex, non consequat justo fringilla id. Vestibulum ultrices mi quis tristique malesuada. Etiam id nunc efficitur lacus accumsan rutrum. Pellentesque rutrum maximus est a tempor. Vestibulum pellentesque nibh sit amet gravida mattis. Donec facilisis mi et urna tristique auctor.
Příspěvek upravil 1× Sh@dy, naposledy st 19. leden 2022 16:25.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 23:46
S tim casem je to fakt smutny Sad o vanocich nam to tu pekne zilo...ted jsme se vsichni vratili do procesu a je zas po volnu Brick Wall Crying or Very sad
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

SMIKEE (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 111
Bydliště: PRAHA
10 000,- VK
Zasláno: po 6. únor 2006 23:49
Mno jo.Jsem se sem jenom podíval,trošku zaspamoval a nikdo nic Crying or Very sad

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 4 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna