Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Siemensmania

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 16. prosinec 2013 22:32
No, u Jendy se to dalo čekat, ale na Aukru to prostě nepoznáš - jestli někdo není pologramotný mentál... samozřejmě, že pokud daný člověk má nějaké kladné hodnocení (dejme tomu tak 10+), tak to je jiná a na dobírku mu zboží klidně pošlu, pokud o to požádá... ale vyhazovat peníze za poštovné se mi fakt nechce...

Jinak ale nevím, co je na té dobírce všichni mají... stojí to víc a výhody nic moc... pokud jsem kupující, tak mě to stejně neochrání od toho, aby mi někdo poslal krabici se šutrem, protože se do ní můžu podívat až po zaplacení, ne?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 16. prosinec 2013 22:41
pipa: myslím, že to lidi berou tak, že aspoň budou mít tu krabici. Jinak by nemuseli mít nic. Smile
Mně osobně taky víc vyhovuje zaplatit si předem... Dobírka má výhodu fakt akorát v tom, když si to chceš ještě rozmyslet a obrat odesílatele o peníze za poštovný... Dlouhou dobu jsem na dobírku bral prostě proto, že to poslali dřív, ale teď už je na každým druhým eshopu PayU, takže jsou peníze poslaný hned.

Nemám napsat někomu z adminů SM, ať mu dají ban nebo něco takovýho? Teď zas píše, že to chce... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: po 16. prosinec 2013 23:01
pip@: Poznáš Wink teda aspoň ve většině případů... stačí mi si s daným člověkem vyměnit mail a kouknout na jeho údaje. Troufám si říct, že pak mám na 90% jasno.

Jinak souhlas, je to přežitek, taky to chápu leda u důchodců, co už si účet zřizovat nechtěj... nevím úplně jak to funguje v takových případech, ale třeba mohou počet nebo výši bankovních transakcí omezovat dluhy... a nebo se někteří tak úzkostlivě bojí že zaplatí a nedostanou nic, že si prostě radši těch 60,- doplatí Think .

EDIT: Co se týče banu, jsem pro.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 16. prosinec 2013 23:37
No, když si někdo nechce zřizovat účet, tak furt ještě existují složenky... Navíc třeba takové Aukro ti je dokonce i samo vyplní, pokud to platíš přes PayU... dost dlouhou dobu jsem taky nevlastnil účet a přesně takhle jsem to praktikoval...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: po 16. prosinec 2013 23:46
To jo, ale to už tě vyjde cenově na stejno, poštovné + za složenku, jako dobírka, která má k dobru že to vyřešíš najednou - ušetříš jednu cestu na poštu.

EINEX (SEXperia) (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 18. prosinec 2013 13:27
Divim se Jendo, ze te neodradil jeho psany projev. Vetsinou vsem pise, ze chce danou vec zdarma a musis ji jeste osobne dovezt do cekarny v jejich ustavu Very Happy + mu napsat sms, (max do 18 hodin!) a on vyleze a zasilku zdarma prevezme Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 18. prosinec 2013 17:53
Ježiš to je debil Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 18. prosinec 2013 19:24
To teda všichni píšete brzo... Mr. Green Já ho měl za nějakýho cizince s translatorem. Psal jsem LivArtovi, jestli něco neví a ten mi napsal, že to podle něj bude nějakej polák, že ty texty jsou přes translator... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 18. prosinec 2013 21:49
Tak at ti napíše anglicky, ačkoliv... to by bylo možná ještě horší Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. prosinec 2013 23:25
Abych zakončil svůj příběh s dobírkou pro šíleného KybernetCZ

citace:
...
- Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 19.12.2013 uložena na poště 770 10 - Olomouc 10.
- Zásilka dodána dne 23.12.2013 poštou 770 10 - Olomouc 10.


Shocked Mr. Green Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 50 z 54




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna