Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

SiemensMania, K Mobilu... Partnerské servery VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
ccd98 (0)
Anonymní




0,- VK

BDSM dB SM VSN SSM

Zasláno: pá 6. duben 2007 15:49
Koukám, že se tu začínají scházet živly ze SM Mr. Green .
Nejlepší všelék je zapomnění, jak má v podpisu BEZY...
já ale doufám, že ten pán, co má SM pod palcem, nechtěl řešit její osud takhle "srabsky" (trochu mi to připomíná ten topic o sebevraždě tady na VSN Rolling Eyes )

SM ještě rok musí vydržet... potom už nám u S75 skončí projektovaná životnost a teprve pak může jít SM het.

liveman (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 15:49
uz ti je lepsie po tvojom vyroku ? Applause , cez pismenka mi povies vsetko ze?, povedz mi to osobne

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:04
Anonymous napsal:
promiňte že otravuju, toto bude můj poslední příspěvek Hand , ale nemám rád lidi co se musej do všeho plíst a chtějí být za každou cenu u všech příspěvků na foru. Shame on You viz. Beat, lukenet Silence

Takže podle tebe se nesmím vyjádřit když chci ty chytráku? Já zase nemám rád srábky co se ani neumí podepsat ale kibicují o sto šest. Shame on You
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:15
Ještě, že už na VSN moc nechodim a člověka jako je liveman jsem tam v dobe kdy jsem moderoval nepotkal.. i když bylo tam plno jiných.. podobných.. Mr. Green

Anonymous napsal:
promiňte že otravuju, toto bude můj poslední příspěvek Hand , ale nemám rád lidi co se musej do všeho plíst a chtějí být za každou cenu u všech příspěvků na foru. Shame on You viz. Beat, lukenet Silence


To by mě zajímalo, který hrdina tohle mohl napsat, když se ani nepodepíše.. chudáčku, vypadni..

liveman (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:19
pecanz napsal:
Ještě, že už na VSN moc nechodim a člověka jako je liveman jsem tam v dobe kdy jsem moderoval nepotkal.. i když bylo tam plno jiných.. podobných.. Mr. Green

Anonymous napsal:
promiňte že otravuju, toto bude můj poslední příspěvek Hand , ale nemám rád lidi co se musej do všeho plíst a chtějí být za každou cenu u všech příspěvků na foru. Shame on You viz. Beat, lukenet Silence


To by mě zajímalo, který hrdina tohle mohl napsat, když se ani nepodepíše.. chudáčku, vypadni..

prepac, ale na to aby si sudil, musel by si ma aj poznat, a to ze si precitas 1 vetu a sudis cloveka, no dakujem pekne, ta spolocnost sa dopracovala daleko Pray
edit: TO mario_liptov: proti tebe vcelku vobec nic nemam, len reakcia na to slovo :dristosi
to GgDag: ty sa nezdrzis komentara nikdy, toto nebola tvoja vec, series sa do veci kt. sa ta netykaju, toto je trapne, ne ta krasna veta co si napisal na moju adresu, este z hlavy 10 rocneho decka by som to bral s rezervou, ale od dospeleho muza, no nevyjadrujem sa, cely zivot sa da polepsit...tolko k tomu

ccd98 (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:31
Klid a nohy v teple (případně ještě omývat přirození vlažnou vodou)... Pray

DarthPZ je OK, akorát poslední dobou nebýval imrvére na SM, tak asi neví, že liveman je vinco321, před změnou nicku docela HW/SW odborník (a stejně tak i po ní), a proto se do něj mohl takhle navést...
Jinak by to neudělal... Cool

Nejlépe by podle mě teď zúčastnění udělali, kdyby se buď přizpůsobili podmínkám VSN, nebo vypadli a doufali, že pojede SM, kde byli jako ryby ve vodě... protože tady evidentně pro ně není voda, a tím pádem ta diskuse trochu vázne. Howgh. Wink

jebatko (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:33
pujde na semanie?

jebatko (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:35
pujde forum pro eriksony nekdi?

jebatko (0)
Anonymní




0,- VK

uz jede siemensmanie

Zasláno: pá 6. duben 2007 16:37
uz jede vase forum pro siemensi

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2007 16:38
Mne to teda nejede a www.semania.cz funguje furt

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 5 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna