Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

SiemensMania, K Mobilu... Partnerské servery VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 7. duben 2007 11:33
Článek vyšel na serveru mobil.cz pravděpodobně se u nás neobjeví Crying or Very sad

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 7. duben 2007 12:58
ale peknej founik Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: so 7. duben 2007 13:20
Trochu OT, ale to je snad telefon bez designu... prostě vzít displej 176*220px a pár dalších věcí a obalit to neurčitou plastovou hmotou bez špetky nápadu... ach jo... časy designových skvostů jako SL75, S75, SXG75 (a dřív snad SX1 a SL55) jsou nenávratně v háji...

Anonym (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 8. duben 2007 10:56
Tak kdy ta sm.cz pojede? Jinak po 2 měsících mažou FTP co jsem stačil zjistit u forpsi.com , takže zatím času dost Mr. Green Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 8. duben 2007 12:22
Jak tak sleduji, tak jsem někomu pěkně zvedl adrenalím! Laughing Někteří si holt stále myslí že se jim nesmí odporovat a pokud někdo (byť ze srandy) řekne něco proti "jejich" servru, tak se pěkně naštvou. Zapomínají, že je slušností se podepsat (se divím, že umí vůbec psát) Laughing Pokud se jim tu něco nelíbí, zak ať sem nechodí. Já kvůli tomu nechodím na SM, protože takový chaos co tam je mi vadí. Tak prosím o slušnost. Neandrtálce tu nepotřebujem.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

vondra.89 (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 116
Bydliště: Doupě slizu
10 270,- VK
Zasláno: ne 8. duben 2007 12:33
Lidi, co čtou SM, nejsou žádní reakcionáři; naopak už mají podobně otupené rozčilovací buňky jako lidi na VSN (kdo by se taky kvůli zániku jedný společnosti nasíral) a dokážou si ze svý situace dělat kozel (to jsou kozy a prdel dohromady) - viz ta poznámka o dvou měsících, haha. Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 8. duben 2007 12:48
Neřekl jsem že VŠICHNI. Ale jen někteří, spíše jen jeden, ale to tu nechci řešit. Jsem "rejpací" typ a kdo mne nezná, tak se diví, no a jeden se jaksi naštval když jsem napsal, že mi je celkem jedno že SM nefunguje. Byla to jen reakce jak si všichni stěžovali jak nefunguje, tak jsem přidal jen svůj názor a jeden se dost naštval až jsem to musel smazat, protože to bylo nechutné!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 8. duben 2007 16:58
takový dlouhý příspěvky, kdo to má číst.
Já bych řekl toto. Nehádejte se.. Tohle je chlapsý forum a hodnocení se fakt nedělá podle toho, kolik má kdo příspěvků, takže mi celkem věta o lidech, co musí u všeho mít svuj post, připadá docela mimo.. Ale to nevadí.. Teď budu asi obviněn já, ale to taky nevadí. Think Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

yaqwsx (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: ne 8. duben 2007 20:34
Ach,to je poprve za muj zivat,kdy mi svatky uz lezou krkem,no tak se pomodlim

Ó boze nechť dopust aby uz bylo úterý

xxx (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 9. duben 2007 21:27
Inak siemensmania uz ide. Mr. Green Applause Slinták

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 8 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna