Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

SiemensMania, K Mobilu... Partnerské servery VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
WHOIsik (0)
Anonymní




0,- VK

Simensmania

Zasláno: čt 26. duben 2007 17:46
Tak to je blbost Wink
data drri 2 mesice, a kdyz nezaplati majitel fakturu, tak pak se teprve mazou data. Wink

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 19:59
No,dlho som tu nebol,lebo tiez toho casu je malo...ale vyjadrim sa k tejto teme...

Takze k teme SiemensMania:

spike napsal:
Nicméně to neomlouvá jejich přístup, když uspořádali velkou akci na výběr peněz a po nějakém tom čásku to takhle stopli...
Think měsíc je dost dlouho na forum s takovým počtem fanoušků a skalních příznivců. Aby to nakonec neskounčilo jako značka Siemens.


Uplne suhlasim s tymto nazorom,vystihnute dokonale.To,ako sa zachovali romulus s weitlessom nepotrebuje ziadny komentar.Ja som Siemensmanii venoval kus zivota a uz sa nemienim dalej rozculovat.To,ze niekto urobil zbierku,vyzbieral 12 000 korun a nie je schopny zaplatit hosting z penazi ludi,ktori na jej chod prispeli,nepotrebuje ziaden komentar.Je to hanba....myslim,ze Siemensmanii uz odzvonilo,ja,Krokodyl a urcite aj dalsi sme uz nad nou "zlomili hul" a s posobenim na SM dalej nepocitame..no co uz,je to smutne,ze tolko energie iba pre nezaujem kompetentnych vyslo uplne nazmar...brnenskym adminom radsej ani nepisem,lebo by som sa zbytocne rozculil...a pristup weitlessa k whitekovym telefonatom mi dava za pravdu...nemam k tomu co viac dodat...

Par slov ku mne. Moj posledny Siemens CX65@CX70 padol za obet a zacal trpiet na dost castu chybou Siemensov x65...po prehnuti telefonu sa vypne...cize chyba na zakladnej doske,Krokodyl by vedel,o co sa jedna konkretne Wink Takze mi na stole lezi 2 tyzdne stara Nokia N73. Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 20:05
hanni se objevil, napsal velkou pravdu a já nemam co dodat. Na SM, jestli se rozjede, ještě chodit budu, ale už ne tak hodně, jako dřív. Sice mam ještě pořád Siemens, ale na ty poslední dobou už skoro nic neni...
Snad se povede aspoň to, co je v plánu (říkejme tomu třeba SM3.0, nemáme dovoleno o tom mluvit)

Snad hannimu nebude vadit, pokud jeho příspěvek použiju na svým webu do aktualizace článku a nefunkčnosti SM...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 20:12
Nie,nebude mi to vadit...je to moj nazor a napisem ho kdekolvek,takze s tym nemam problem.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 20:14
Jj díky, mně tam leze hodně lidí z vyhledávání právě frází obsahujících SiemensMania, tak ať aspoň trochu ví, co se děje a co si o tom lidi kolem SM myslí.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 20:19
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

! ! ! SMUTEK & VZTEK ! ! !
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

anonym (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 21:52
ja tu domenu zaplatim, i ked moj preiemrny plat na SK je 10 000 sk v hrubom, potom sa to bude risiet s adminmi co dalej, kolko je to, 450 sk?moj mail trojan@centrum.sk ziadam konkretne pokyny ako to vyplatit

anonym (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 22:02
a este dodam k tomu tolko: zabudli zaplatit? hovadina jak mraky, svet je pokrocila zumpa ktora uz od roku 19xx umoznuje trvale prikazy odosielania penazi, tak ako ja mam kazdy mesiac trvaly na elektriku, plyn, mobil, tak musi ist aj toto, ale skoda polemizovat, na SM som neni registrovany, ale cital som tam toho kopec a vela krat pomohlo.

Stranger (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 000,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 22:03
ooooo guys Crying or Very sad ... s vami som si uzil A@C55 a tesil sa... s vami som si uzil CXT65 a potom CXT65@70... a tesil sa Smile prisla EL71... som este stale stunned... a zial, som stunned z toho co sa stalo... oki, neprispel som... oki, neozval som sa ked sa tam niektory jedinci spravali ako hlupaci... oki, nenapisal som radu ak sa mi prave nechcelo ale SM ako projektu je skutocna skoda... stale ale verim, ze Siemens a jeho fclub este nevyhynul Cool

anonym (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 22:07
oprava emailu martin.trojan@centrum.sk, cakam na pokyny

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 19 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna