Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

SiemensMania, K Mobilu... Partnerské servery VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 26. duben 2007 22:28
Tak jako Hanni dříve nebo později skončíme všichni. Ještě stále mám SX1, bez měsíce dva roky. Původně jsem plánoval reklamaci v záruce a následné vrácení peněz (zlobící tlačítka, chrastící repro), ale rozhodl jsem se sám si ji opravit a nechat si ji na dožití. Tedy dožití telefonu, já ho snad přežiju. Až jednou doslouží (při známé životnost SX1 počítám tak rok), přejdu taky k odvěkkému rivalovi, N. Zvykl jsem si na symbian a N je zárukou stálého servisu.
Na provoz SM jsem taky pár korunami přispěl ale celá ta záchranná akce byla, jak je vidět, k ničemu. Jenom doufám, že majitelé SM budou alespoň tak rozumní, že udělají zálohu celé databáze. Protože tolik let a tolik energie do SM vložené by bylo škoda zahodit. Sad
Díky Hanni za tvoji práci pro SM Applause Applause a hodně štěstí se Symbianem

jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 10:11
Jelikož všichni si zde napsali svoje, tak si taky dovolím. Bohužel se vším co tady zaznělo musím souhlasit, ale to je asi tak jediné co s tím můžu dělat.
Nevím jestli to k něčemu pomůže, ale ještě mám na srdci to, že mě to moc mrzí, že to takhle dopadá. Je velká škoda, že se nechá takhle umřít stránka s tolika uživateli, ať jsou důvody jakékoliv. Pokud je hlavním důvodem zaneprázdněnost (čemuž nechci uvěřit) tak to zamrzí desateronásob.

radegast (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 11:37
Tak po tom co jsem si přečetl příspěvek hanniho (čt duben 26, 2007 7:59 pm) mi zabylo optravdu smutno. O to víc, že na SM jsem přispěl, sice jen 200 Kč, ale přispěl. Ani ve snu mně nenapadlo, že tyto peníze nepůjdou jinde než na SM (a to jsem si poslední dobou říkal, že se podívam jak je to s financema, žebych opět přispěl - jsem vůl Very Happy ).
Za těchto okolností mám myslím právo na poslední funkční zálohu SM na DVD (1, 2 nebo více) za cenu nosičů plus poštovné.
Tato polsední věta je adresovaná pro odpovědné osoby na SM za nakládání s vybranými penězi. Na SM jsem registrovaný jako "radegast", v profilu je můj email, tak stačí výzva od Vás a já sdělím adresu pro doručení DVD. Nic víc už od SM nečekám, děkuji.

sprenevera (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 11:46
na slovensku je trestny cin viac ako 5000 sk, cize spreneverenie 12000 sk je paragraf panove

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 12:08
Chápu vaši naštvanost, ale nic neukradli! Jen nyní na to s**ou! Vydělávají na chleba. SM stála víc než jen zaplacení hostingu!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 12:14
at uz to skonci jakkloliv at penize zustanou kdekoliv klidu i u adminu v kapse...jako poedekovani za tech mnoho hodin co obetovali SM...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Juřa86 (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Kroměříž
10 000,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 16:46
Včera sem četl haniho příspěvek a ani sem neměl sílu nic v ten den napsat tak píšu až dnes. Pokud je todle všechno pravda že SM už možná nerozjede tak bych chtěl poděkovat všem co SM stvořily a jakkoliv ji pomáhaly...... díky všem a siemens u mě v srdci zůstane navždy. Možná vás to ani nezájímá ale hodlal sem prodat sx1 mclaren ale teď sem se rozhodl že ju vživotě neprodám Not Talking

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 16:49
Amen Pray
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Jiri.Sko (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 17:39
No teda, to je černější, než jsem si myslel Crying or Very sad .
Třeba by se šlo domluvit s forpsi a nechat celou SM vypálit na DVD. 100%ně bych si ho/je koupil. Pray

Juřa86 (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Kroměříž
10 000,- VK
Zasláno: pá 27. duben 2007 17:44
bych ju taky koupil treba za litr me to je jedno Confused

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 20 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna