Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Silnice

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Jste spokojeni se stavem českých silnic?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
0% 0% [ 0 ]
Ne:
92% 92% [ 12 ]
Nevím:
7% 7% [ 1 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 19. říjen 2010 22:49
Není nad to frézovat silnice na podzim, když to na jaře bude zas ta samá díra.. omg, proč to nedělají na jaře? Neni to snad jedno, kam a kdy se vytunelují prachy?

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 19. říjen 2010 22:55
moucha: na jaře se schválí rozpočet, přes léto se udělají plány a na podzim se buduje Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 20. říjen 2010 20:25
A na jaře se to zase udělá znova a zase ty samý prachy, místo toho, aby jednou pořádně zainvestovali, ale to by se na tom každej nesměl nabalíkovat..

Myslíš, že kdyby se tomu fakt chtělo, tak se to neudělá tak, aby se začlo budovat na jaře? Smile Já myslim, že jo..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 20. říjen 2010 20:33
kosak za městem dělali nový asfalt před třemi léty a v zimě a dodneška drží. před finišerem jeli tři nějaké hybridní stroje, co měly naloženo hodně plynových bomb a tu cestu zahřívali. a asi to funguje. je to dost vytížená cesta a denně po projede cca 12000 aut (už to jednou počítali)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. říjen 2010 22:42
Na Božím Daru napadaly 2 cm sněhu... a pan starosta v TV říkal: potřebovali bychom ještě 2-3 dny, ať stihneme doasfaltovat a dodělat dlažby... d'oh!
To to budou mít na jaře asi pěkný
Zasláno: st 16. únor 2011 21:29
To je to každou zimu tak hrozný nebo se jenom letos ztratila půlka silnic a zůstal z nich jenom tankodrom ohraničenej patníkama?
U nás jsem teda na díry docela zvyklej, ale teď mám pocit, že na tom brzo urvu kola... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 16. únor 2011 21:45
u nás často ty patníky už nejsou....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 16. únor 2011 21:52
SIce jsem tejden už nikde nebyl, ale taky mi to připadá, že letos je to horší než minulej rok..
U nás jsem to poznal tak, že jsou díry přímo ve městě, což nikdy nebyli a mezi Češňovicema a Pištínem je to jedna dlouhá díra..

Jinak, mrkněte na tenhle web, jsou tam fotky a mapa výmolů.. dokonce s komentářema nebo hodnocením Mr. Green
http://www.vymoly.cz/
Zasláno: út 6. září 2016 12:53
No, jak jste spokojený se stavem silnic/dálnic v Česku?

Co můžu srovnávat já je Praha/Středočeský kraj/Jihočeský a za mě je prostě absolutně nejhorší ten středočeský.
A to tak o 5 levelů níž než ostatní.
Na jihočeských silnicích se v posledních letech udělali velké rekonstrukce. Tak ve Středočeském kraji se nedělá naprosto nic a to bohužel na těch bývalých jedničkách, které bývají v katastrofálním stavu. Došel jsem se i do stavu, kdy si radši počkám v nějaké koloně než si zničit auto na silnici druhé třídy..

No a Praha, tam nevím jestli sledovat opravdu velké díry na kanály, chodce nebo samotné dějí okolo mě Mr. Green

Abych jen nekritizoval, tak musím pochválit, že se za 25 let konečně pohlo se stavbou D3, na druhou stranu tam, kde to není potřeba..
Aktuálně máme rozestavěno nějakých 25km? a co jsem koukal na mapu, tak z celých Čech jsme na tom nejlépe. Teda, jak říkám, ten středočeský úsek, který je nejvíce potřeba chybí znatelně nejvíc. Protože u nás na jihu to kdysi bývalo stavěno jako poloviční profil dálnice a těch 120-130 se tam dalo jet i normálně. Aktuálně je to tedy tak, že ze 150km do Prahy se jede 110km necelou hodinu a těch posledních 40km do Prahy další hodinu během špičky. Možná by se i dávno začalo nebýt bůhví jakých sdružení..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 12:54
přijeď se někdy podívat na Moravu... tady je ten stav silnic podle mě nejhorší... Pražáci na nás serou... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 5 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna