Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Silnice nebo MTB??

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 11:50
No vidíš, jak ty prachy lítají. Very Happy Co jsou zač ty na MTB? To by bylo lepší, když nemám silničku, ne? Má to i nějaký odepínání jako vázání na lyžích, že když už sletíš, tak tě to pustí, aby to člověku nerozlámalo nohy?
Na těch našich cyklotrasách by to bylo potřeba.

Třeba zrovna včera jsme se dali po cyklotrase, která dokonce měla i označení EuroVelo a na některých odbočkách jsem myslel, že jsme prostě jen zabloudili v lese Laughing d'oh! (Bohužel mě napadlo si to vyfotit až když jsme byli za tím nejhorším Embarassed )

Obrázek

Vždycky si vzpomenu na tuhle cyklostezku v Nizozemsku, co vypadá líp než většina našich a je u ní taková značka. Mr. Green

Obrázek

Jinak hlásím, že jsem měl teda nakonec včera další defekt, asi teda tolikátej jako ty za ten týden. Mr. Green Tak jsem vytáhl lepení, očistil děravý místo... a zjistil, že mám zatvrdlý lepidlo Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 12:29
Ja prave jezdim lesnima pesinkama s korenama, a kdyz je mokro tak to haze z pedalu, jak je mokra podrazka (a mel jsem klasicky pedaly, ne platformy s pinama). Tak jsem se konecne odhodlal k SPD a zatim teda nic moc zazitek Mr. Green

Ale pri padu to vzdycky vyplo nohu na kterou jsem padal, a dvakrat ze tri pripadu i tu nahore. A to bylo s tema "profi" kuframa, tyhle opravdy vypinaji snaz (dle domacich testu mezi futrama Mr. Green)

Ty silnicni by prave na horsky nebo i trek byly blby - protoze se v tom neda chodit hlavne, ale taky ze jsou jednostranny.
Ja mam tyhle pedale a tyhle boty.

A teda ty SH56 zacatecnicke kufry
Zasláno: ne 9. září 2018 12:32
https://1drv.ms/u/s!AjseuzapmcwlkcMJKmUoZ1JyYV68Iw

Takovehle cesty mam asi nejradsi.

Tohle je zase jedna z tech horsich.. traktorova cesta mezi polem a chmelnici no, co zase cekat za kvalitu Mr. Green

https://1drv.ms/u/s!AjseuzapmcwlkcJJxqjCgHFEyDMBfA
Zasláno: út 11. září 2018 13:28
Dneska jsem se konecne odvazil znovu vydat na kole mimo futra Mr. Green

S ideou, ze parchanti jsou ve skole, jsem vyrazil na travicku mezi panelaky Mr. Green
A povolene pruziny a zacatecnicke kufry opravdu funguji! Vycvakl jsem vzdycky kdyz jsem chtel, takze super.

Dokonce jsem trenoval prudke brzdeni bez vycvaku, a v pohode. Jednou se mi teda stalo, ze jsem vycvakl, a kolo slo na druhou stranu Mr. Green Ale v tomhle okamziku nastesti zafungovala ta zacatecnicka verze, a jak jsem panicky skubnul s nohou, vycvakl jsem tu druhou a nespadl. Takze maximalni uspech, odpoledne vyrazim na svych klasickych 42km, tak snad preziju Mr. Green
Zasláno: út 11. září 2018 18:16
Bolelo me koleno, jel jsem jen na 15, ale ziju! Bez padu! Dnesek je opravdu maximalne uspesny! Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 23. září 2018 19:06
Nabíjecí LED světla na kolo z Lidlu za pár stovek. Otestováno podzimní dovolenou na Moravě.
Svítí to docela dobře a uváděný časy výdrže to taky zvládne. Využili jsme je skoro každý den. Na tom východě Česka je hrozně brzo tma. Mr. Green Anxious

Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 23. září 2018 19:22
Je k tomu nejake info, co to je za svetlo? Taky chci neco poridit, obcas doporucuji Convoy S2+, nebo S6.. Plus teda jeste pak do toho baterka no, tu uz bych asi nebral z ciny Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 23. září 2018 19:33
Na obale bylo to samý, co je na tom jejich eshopu, takže vůbec netuším, co je to za diodu. A baterka je v tom na pevno a nedá se k ní dostat, ale předpokládal bych, že tam bude zalitá klasická 18650, prý 1300mAh.
Ta tvoje je spíš taková ruční svítilna a ne na kolo, ne? Ta z lidlu má tu odraznou plochu udělanou tak, že to tak vcelku rovnoměrně osvětluje cestu a přitom neoslňuje protijedoucí.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 23. září 2018 19:35
Ty svetla vetsinou maji rozptylku v baleni. Doporucuji to prave na cyklo forech.
Ja mam celovku od Fenixe - teda, Ada ji nekam "zalozila" a nemuzem ji najit, ale doufam ze ji porad mam Mr. Green Ale fenix je prece jen dost drahej, kupovat fenixe na kolo za dvojku se mi nechce.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
Strana 7 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna