Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Silniční zákon" -schválené změny

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 4. červenec 2006 12:14
Mno správnej policajt by to dělat neměl, ale v ČR nebudeme zbytečně naivní Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 4. červenec 2006 12:22
Norton napsal:
To už ovšem není chyba toho zákona,ale policie a korupce. Mad


To je pravda, já vím, že se snaha cení, mysleli to dobře, ale ten zákon je jak z jiného světa a jak kdyby jej nedělali vysokoškoláci... Rolling Eyes Laughing
Nejvíce jsem se nasmál u tohoto:
www.novapravidla.cz napsal:

Celoroční svícení i za dne přináší motoristovi řadu výhod. Především je protijedoucí vozidlo lépe vidět – to znamená, že řidiči dřív a včas zaznamenají vůz v protisměru. Řidič rovněž mnohem přesněji a rychleji odhadne vzdálenost a rychlost blížícího se vozu, snáz rozliší parkující a jedoucí vozidlo. Svícení za dne je velice důležité zejména v některých denních dobách, kdy výrazně zlepšuje rozpoznatelnost automobilů za dobré viditelnosti.

To jako kdyby autoři vůbec nebyli řidiči a ani chodci! Vždyť naopak večer, když přecházím přes cestu a auta svítí, tak nepoznám, jak jsou daleko a jak rychle jedou a jak debil tam čekám i když bych to normálně stihl přejít! Shame on You A co se týče toho svícení za dne, tak normálně v těchto slunných dnech ani nejde pořádně poznat, kdo svítí a kdo ne, poznáte to až v určité vzdálenosti a pod určitým úhlem... No dál to nehodlám rozebírat, jak říkám, snaha byla určitě chválihodná, ale nakonec to vyústilo v úplně něco jiného... Rolling Eyes Not Talking
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: út 4. červenec 2006 16:10
Chlapi, vy tady zehrate na tvrdost silnicniho zakona. Tohle neni hospoda, kde kdyz po tobe nekdo hodi zidli, tak se oklepes a pijes dal. Zkuste si predstavit, ze vam nejaky ridic srazi nekoho blizkeho v miste, kde je zbytecne 50ka a on to tam kalil o 20ku vic. S tim svicenim po cely rok je to jedine dobre. Cetl jsem, ze se nehodovost snizila az o 30 procent (ve statech, kde to zavedli). A vsimli jste si nekdy v osvetlene kolone aut jedno neosvetlene? Skoro tam neni videt. MOzna mate pravdu, kdyz pere do auta slunicko, tak to skoro neni videt. Ale jen skoro. Vjedes do lesa a tam uz je to skvele videt. Navic to nic nestoji, jsou to halirove naklady. Jeste bych zakon pritvrdil! Jedine tak se narod nauci jezdit. Dikybohu za kazdy zachraneny zivot!
Can´t you ask a little more sexfully?

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 4. červenec 2006 16:13
Se svícením po celý rok souhlasím,auta jsou mnohem viditelnější,ale ty padesátky jsou někde opravdu zbytečně a nesmyslně.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 4. červenec 2006 19:44
2 DavidT: Tak přesně takhle vznikají fámy. Mohl bys mi, prosím Tě, ukázat, kde je něco o tom, že se strhávají body za špatné parkování? Usnadním Ti hledání. Tady je přehledná tabulka. A jen tak na okraj: tímhle už se ztrapnil jistý politik v jednom nejmenovaném televizním pořadu. Bohužel ať hledám, jak hledám, nemůžu ten dotyčný článek najít.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 4. červenec 2006 19:48
Kdyby jen ty 50Km/hod!!! Je plno míst kde je 30Km/hod a jen aby upozornily na něco a dřív tam aspoň někdo jel pomalu. Nyní tam sedí blbej městcekej policajt, nebo i státní a měří!!!! Že to vyvolá neskutečnou zácpu nikoho nezajímá. Když pak měří i tu kolonu jen kvůli tomu že kousek dál nejdeo semafory a je to tam na srťák je nesere a čekaj a měří stojící kolonu. To je již buzerace a neschopnost! Jsem pro přísnější púostihy i body, ale mělo byse přehodnotit dopravní značení a oprávněnost jejich použití a významu! Taky dát některé pravomoci městké policii je problematické! Tam se dostal kdejakej blb s vyčním listem! Již jsem měl tu čest je zažít a je to síla!!! Vůbec nevěděli co chtěj, ale hlavně že blokovali dopravu!!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 16:19
2 bugi: pokud jde o body za špatné parkování, tak to bylo v původním lidoveckém návrhu, když to tam jednou měli, tak ať se teď nediví, že spousta lidí neví, že to později z návrhu vypadlo...

A pokud jde o Tvůj článek na Buginetu:
Ten zákon je špatný například z jednoho prostýho důvodu - nedává policistům žádný prostor pro posouzení závažnosti přestupku, rozmezí výše pokut je téměř nulové. Tímto autoři zákona naprosto degradovali to, co tvrdili - že zákon bude postihovat piráty silnic a slušní řidiči se nemusí bát. Pozoruju, že ze strachu o body mnoho řidičů jezdí po městě 40km/h i méně, aby náhodou nepřekročili 50. Nezlobte se na mně, ale mě to nutí je při první příležitosti předjet i za cenu, že v tu chvíli pojedu třeba 60-70km/h. Jsem pak opravdu takový pirát silnic, který by měl okamžitě přijít o body a zaplatit 1000,-?? A tohle byl jenom jeden příklad.
Zákon měl zpřísnit v první řadě postihy za opravdu závažné přestupky a ne takovou měrou i za ty drobné.
Nový silniční zákon sice přinesl na nějakou dobu na silnice určitou kázeň, což je dobře, ale přinesl i strach a nervozitu, což je moc špatně.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. červenec 2006 00:18
U nás za Nejdek opravili most, už je to tam hotový, označený pruhama, krásně přehledný, prostě pohoda, ale je tam 30 km/h, vůbec nechápu proč.. Asi aby jsme si užili tu jízdu po nový silnici.. Nebo se bojí, že při vyšší rychlosti ucejtíme, jak to udělali blbě... (pěkně to...ne houpe, to je skoro drncání)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. červenec 2006 08:58
2Romulus: Máš zcela pravdu! Dříve když jsem jezdil v Praze po Jižní spojce 80Km/hod tak jsem všechny zdržoval a nyní každý čumí na tachák a jede spíš méně než více. Je zvláštní že policajtů je na silnicích míň než dříve!! Většina řidičů nemá na tak drahý pokuty a tak radši pojedou ještě míň než můžou. Je to NEDOŽENÝ zákon. Podstata je dobrá, ale má bohužel jako vše chyby které snad budou odstraněny. Výmluva na odstranění korupce je nesmyslaná. Kdo udělá jakýkoliv přestupek je pomalu kriminálník a to že se mu auto rozjelo z kopcečka o 6Km/hod víc, aniž by přidal plyn, posuzovat stejně kdo jede o 18Km/ho ůmyslně víc, protože za to stejný postih je nesmysl!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 7. červenec 2006 16:10
2 Romulus: Musím souhlasit. Netvrdím, že je ten zákon dotaženej k dokonalosti. Jen si myslím, že český řidič potřebuje tvrdé zákony a postihy. Vždyť nás v EU vnímají jako nejhorší řidiče a to je co říct.
2 Beat: Pokud dodržíš základní pravidlo při jízdě z kopce, které Tě jistě učili už v autoškole, tak by se Ti to nemělo stát. Jestlipak víš, na co narážím. Wink
Stejně si pořád myslím, že sebevětší buzeraci ospravedlní byť jen jeden člověk, který díky tomu zůstane naživu. A za první týden jich máme hned 23. Takže všem řidičům blahopřeju. To je prostě úspěch. Applause
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 3 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna