Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Škola

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Škola

Zasláno: po 12. listopad 2007 18:08
Tak mě napadlo, že jsem tu snad neviděl žádnej topic, kde by sme si mohli napsat o pomoc s něčim do školy. Doufam, že to tu vážně nebylo...

Tak já bych hned potřeboval pomoc s jednou věcí... Mam nějaký označení přesnosti odporů pomocí písmen, tak bych potřeboval nějakou tabulku, kde by bylo napsáno, který písmeno je která přesnost...
//no nic zdá se, že jsem to našel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 12. listopad 2007 21:51
Na to tu svýho času byl taky jeden expert, co se ptal a za 5 minut psal řešení. Ale už jsem ho tu dlouho neviděl... Confused
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 12. listopad 2007 21:53
Já to nebyl Laughing To téma bych smazal, ale zas na druhou stranu by mohlo bejt možná i užitečný. Něco jako je v elektronice "Poradna"... Think
Zasláno: po 25. květen 2009 14:48
Mam se naučit k maturitě "elektrický ohřev TV a TUV" (topná voda a teplá užitková voda).
Vysvětlí mi někdo, proč mam u elektrickýho ohřevu poznámky "koncentrační" a "rovinný", na kterých nic elektrickýho není? Teplo se tam odráží od zrcadla a ohřívá vodu v trubce... a nebo projde přes okno a zas ohřívá vodu v trubce... Co na tom je elektrickýho? A jak to teda vlastně má bejt? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 26. květen 2009 02:34
asi pohyb elektronů Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 26. květen 2009 08:23
no ja sem ted v skole , u nas sou zakazane mobily a jine zarizeni ako NTB a pod. a ted mam na lavici NTB a mobil Mr. Green snad mne nevyjebo*****
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 1. září 2009 06:29
tak co, haranti, jak se těšíte do školy? Magor Dance Mr. Green Laughing Razz Angel Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 1. září 2009 06:40
Konečněěěěě.. Thumb up! Magor Radši si beru flašku vodky do autobusu na uklidnění.. Magor

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 1. září 2009 11:33
Uprimne sa až tak netešim do školy, ale skôr na všetky tie cesty, čo ma počas školskeho roka čakaju (Blava, Francuzsko, Londyn, ak Boh da, tak aj Berlin Pray ), už ani na prvačky sa netešim Sad (no tak budem mať 19 a tie 15ky ma fakt nezaujimaju, či ? Mr. Green ).
Ale už je treba tam isť, lebo som skoro cele prazdniny presedel pri TDU a Chaos Theory Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 1. září 2009 14:04
Nejvíc mě na škole štve to ranní vstávání Sad

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna