Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Škola

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. únor 2013 15:13
Tohle by mohlo velice usnadnit studia na VŠ těm, kteří chtějí jen ten titul Mr. Green

http://www.slever.cz/slevy/uznavana-americka-instituce-vam-udeli-platny-cestny-doktorat/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 4. únor 2013 20:18
Já ti to komentoval už na G+ a určitě bych si vybral ufologii.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 4. únor 2013 22:33
Hele lidi, vždyť to nebude mít ani hodnotu toho papíru... Laughing
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 5. únor 2013 02:39
21 lidí si to už koupilo.. Very Happy

Jeden pan profesor nám vždycky říkával - jestli vás to nebaví, tak běžte domů. Jestli studujete jenom kvůli titulu, tak v Austrálii je jedna vysoká škola, kde pošlete 60000,- a oni vám zpátky pošlou diplom.. Very Happy To jenom u nás se všichni ženou za tituly, přestože účel vysoké školy je úplně jiný...

takže 900,- je docela posun.. Very Happy

Jinak prej prestižní americká vysoká škola... Very Happy O Miami Learning Church & Institute nikde ani zmíňka.. Very Happy V současné době si vysokou školu může založit každej.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: út 5. únor 2013 12:12
Už 26 Very Happy osobně si myslím že to bude tak půl na půl - lidi co si to koupí čistě pro prdel, gaučing nebo mrhání časem Mr. Green , a zapálení OVB apod., co berou "Ekonomické poradenství" Rolling Eyes

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 5. únor 2013 13:11
Teď se na to dívám znovu. Ty obory "studia" v češtině vypadají jako, že si někdo ze Sleveru vystřelil a je to jen tunel. Nedivili bych se kdyby ten Miami Church Institute ani neexistoval Very Happy
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 8. únor 2013 00:53
Na warforu se to taky řeší, z diskuse:
citace:
V USA je prodej titulů různého druhu podstatou živobytí mnoha jednotlivců, rodin a obskurních uskupení. Od příchodu krize tento obchod roste. Za pár desítek dolarů, obvykle za stovku (dolarů), si můžete koupit různé tituly, anebo čestný doktorát.

Američan si samozřejmě nic takového nekoupí, k čemu by mu to bylo? Každý zaměstnavatel se podívá, co je "titul" zač, a má jasno. Ovšem v Africe a v zemích, které dříve bývaly za Železnou oponou, je o takový tovar slušný zájem. Vždyť jeden takový čestný doktorát za stovku, vytištěný podomácky v ložnici (možná to bylo v living roomu), má dokonce i náš pan prezident! (Náš stávající pan prezident, profesor ekonomie.) Jestli mu ho koupil Hrad, anebo velvyslanectví, aby mělo čárku, nevím, ale fakt je, že oficiální stránka Hradu tento "čestný doktorát" přiznávala ještě i v době, kdy v USA už z toho bylo téma komedií na stojáka. Dlužno dodat, že "doktorát" se za oceánem nestal vděčným předmětem humoru kvůli jeho udělení našemu panu prezidentovi, ale kvůli udělení jakémusi africkému diktátorovi, který se jím pak chlubil, jako "titulem z Ameriky". A byla z toho fraška. Náš pan prezident se s tím jen svezl.

Pokrok nelze zastavit a globalizovaný svět obchodní hranice nemá rád, a tak pro prodej čestných doktorátů made in USA za stovku (dolarů) už není nutno létat do Ameriky. Takový "čestný doktorát" si dnes lze koupit už i u nás - a pozor: s 50tiprocentní slevou, na slevovém serveru! Příležitost nezůstala nevyužita, deset našinců už si "titul" se slevou koupilo!

Ne, opravdu si nedělám legraci, viz

http://www.slever.cz/slevy/uznavana-americka-instituce-vam-udeli-platny-cestny-doktorat/


jinak mi to přijde jako docela neúcta k lidem, kteří čestný doktorát dostali za opravdové zásluhy... Tady je vidět, že školství ovládané státem má nějaké výhody...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 8. únor 2013 17:28
Já tomu nerozumím, je součástí toho "doktorátu" i titul? Jaký?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 8. únor 2013 18:07
Vždyť to tam píší... Smile

„Doctor honoris causa“ (čestný doktor, zkratka dr. h. c. uváděná za jménem) je čestný akademický titul, který je udělován bez studia a skládání zkoušek.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 8. únor 2013 19:12
Ok, tak už vím, který lidi nebrat vážně.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 12 z 14




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna