Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

školní zážitky

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK

školní zážitky

Zasláno: čt 15. září 2005 16:10
Podělte se o vašich neobvykých (zábavných) školních zážitcích Very Happy
Hned začnu: minulej rok při hudebce jeden kluk zahlásil, že takový sr*čky co nám pouští poslochat nebude. A ona ho a potom i nás ostatní (kluky co se k němu přidali Mr. Green ) pěkně zjebala. A vůbec celkově sme se nesnášeli. A jelikož sme si letos měli vybrat mezi hudebkou a výtvarkou, tak sme si vybrali hudebku, aby sme ji mohli pěkně prudit Mr. Green Ta se z nás ....

PS> pokud již do školy nechodíte, tak zkuste trochu zavzpomínat Wink
What's up?

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 16:26
Kdyz se tak nad tim zamejslim, tak mi to kamarede zas az tak zabavne nepripada. No vec nazoru. Nejak mi tech ucitelu zacina byt lito..... Rolling Eyes

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 16:28
trochu ot -> No, mě přijde líto jak kterých učitelů. Ale těch, co máme na SPŠ mi líto neni, protože jim nás evidentně líto není Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 17:19
No včera sme mali mať chémiu,ale kedže profesor je aj triedny,mali sme organizačné veci (rozvrh...)
Na konci hodiny sme už nestíhali,tak nám vravel aký má systém:"Na začiatku hodiny urobíte takúto tabuľku-tu budú chýbajúci,tu ospravedlnený(dlho chýbali),a tu nepripravený.To môžete využiť raz za polrok.Ja to volám výkričník" A moja otázka:"A čo by stál další výkričník ?" Mr. Green
"To sa potom dohodneme" Laughing Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 17:40
jenda.69 napsal:
trochu ot -> No, mě přijde líto jak kterých učitelů. Ale těch, co máme na SPŠ mi líto neni, protože jim nás evidentně líto není Think

To samý u nás, pár učitelů co máme sou fajn, ale některý je lepší nepotkat. Brick Wall
What's up?

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 22:24
Tak tenhle topic se hodí pro FPH Mr. Green už se těšíme na další kulervoucí story o tom, jak přišel 5 minut po zvonění do třídy a paní učitelka: "jaj ty kokso vyjebaný, kde si bol?"
a spoiler u toho bude taky Wink
  Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Nepovím (0)





0,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 22:45
Raz sa mi stalo, že pani učiteľka prišla do školy neskoro a ja som si hovoril, že pôjdem ešte na záchod a tak som išiel. Keď som prišiel, tak sa všeci smiali. Ja som nechápal, čo sa stalo, a oni mi hovorili, že tu pani učiteľka bola a oni jej povedali, že som ju šiel hľadať, tak ma šla hľadať .. hahahaha .. Mr. Green to sa mi naozaj stalo .. Mr. Green
hádajte kto som Mr. Green
 

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2011 22:49
Ty musíš bejt jedině FPH Exclamation Mr. Green Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. červen 2011 06:03
Jeden muj spolužák zas přišel do třídy po zvonění a celá třída mu nakecala, že má u učitele průser, protože přišel a všiml si, že tam není... A pak učitel přišel do třídy čtvrt hodiny po zvonění a ten vůl se mu omluvil, že nebyl na zvonění ve třídě Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: pá 24. červen 2011 13:32
To my jsme se s kámošema na praxi chodily ulejvat na hajzlíky a jednou tam někdo sral všichni jsme si myslely že je to jeden blbeček z druhé skupinky... Tak kámoš vlezl vedle do kabinky natáhl ruku přes příčku a splách (jsou to komančos záchody se splachovadlem nahoře) Nacož jsme se začali šíleně chlamat a utekli Very Happy jenže na chodbě jsme potkali toho synka co měl sedět na tom hajzlu Mr. Green Nakonec se ukázalo že tqm byl jeden mistr ale neřešil to Very Happy
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna