Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Skutečný boxovací pytel!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 ... 328, 329, 330  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 20. září 2017 02:46
Má k tvému Facebooku/počítači přístup i tvá vyvolená? Pot by to byl jasný signál... 😂
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 20. září 2017 05:46
ne, nemá, navíc ta ani facebook nepoužívá... Wink Je to podle mě spíš nějaký super chytrý algoritmus co to určuje podle toho co hledají mí přátelé...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. září 2017 08:54
Tak ono stačí, že si ze stejné IP, třeba na wifi, prohlíží nějaké mimibazary a podobné, které mají facebookové lajkovací tlačítko. Facebook to prožene algoritmem a ukáže na takové věci reklamy i tobě... Razz
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 20. září 2017 11:16
Stejnou IP má ale celá vesnice... Sad Kdysi jsem kvůli tomu měl i ban na warforu...
Jinak v tom kdy budeme mít dítě máme celkem jasno, za rok - až dostane smlouvu na neurčito... Very Happy myslím, že teď nemá potřeby prolézat věci pro mimísky... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 20. září 2017 13:44
No, jak myslíš 😀 Abys nedostal překvapení pod stromeček ...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 22. září 2017 23:16
Ano zlato pořád beru tabletky Very HappyVery Happy klidne se udelej Very HappyVery Happy
Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 13. únor 2018 21:38
Mozna uz jsem si tu stezoval, ale pokud ne..

V praci mam sluzebni Dell Precision 5510 v jedne z nej konfiguraci. Laptop s beznou celou okolo 80k. Nvme SSD, i7 seste generace, 32GB pameti.. Splneny sen, po vsech tech predchozich pleckach

Coz je vsechno skvele a uzasne, ale protoze tam mame mcafee, tak se na tom obcas seka i spotify Mad Mad

S tim uz jsem se skoro smiril, ale dnes jsem si navic vsiml, ze se mi odchlipuje touchpad. Duvod je prosty - baterie se nafukuje. Coz neni uplne bezpecne Laughing tak mi ho vzali a mam ted nahradni jinej :/ oodle poctu stiznosti na dell supportu je to pomerne bezna zavada u toho modelu.. ktera se vetsinou projevi az po roce pouzivani, a co cert nechtel, na baterku je jen rok zaruka Mr. Green ja to platit nebudu, takze z tohohle pohledu je mi to jedno, ale stejne bych tak nejak radsi tohle vubec neresi.. a malem bych zapomnel, zitra mam mit demo sve nove aplikace pred managementem.. jenze nemam pocitac a zadne prostredi Mr. Green takze me ceka krasny den zitra Laughing

Kurva pica!
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 13. únor 2018 22:03
Na baterii je jen rok záruka? Co to je za novinku? Oni to nakonec protlačili že bude záruka jen rok?
Když vidím jak ty baterky odcházejí ve všem od mobilů po notebooky tak se docela děsím až EU zakáže auta se spalovacím motorem a my budeme muset každý rok kupovat za 100 000 novou baterii, jelikož na tu bude záruka jen rok... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 13. únor 2018 22:18
No ono pokud nejsi fyzicka osoba, tak default zaruka je jen rok, ne dva Smile cokoliv navic je dobra vule nebo priplatek Smile

Jeden z duvodu proc nechci jit delat na OSVC Mr. Green

A tohle je jeden z duvodu proc nechci elektro auto Smile dalsi je cena, a velikost Mr. Green
Zasláno: st 14. únor 2018 23:29
Story continues.. Dneska přišel Dell týpek a vyndal baterku. Takže laptop můžu bezpečně pouzivat.. Skoro Mr. Green mám novou origo dockinu, která ubira asi 30W ze zdroje, a tak laptop nejede naplno.. Vratil jsem se v čase a CPU jede na 670MHz Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 324 z 330




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna