Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Skutečný boxovací pytel!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 321, 322, 323 ... 328, 329, 330  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 14:26
jsem v praci, predelavam humus po jednom francouzskem IDIOTOVI, a protoze uz mam mesic podanou vypoved, tak me naprosto nic nemotivuje se tim hnusem co vytvoril nejak prodirat Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 14:46
Já jsem v práci, nemám výpověď a mám kreslit nějaké zemění. Ale nic se mi nechce dělat a mám hlad! Kurva!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 23. květen 2016 14:51
Ty bys mel prestat bejt linej a najit si nejakou praci s programovanim radsi Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 24. květen 2016 13:55
jako hacker... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 24. květen 2016 15:22
no spis jsem myslel jako junior nekde Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 29. červen 2016 20:43
Před lety jsem si dovolenou plánoval, tak že jsem si naklikal zajímavá místa na Googlu v Moje mapy a pak jsem si v Locusu vybral Moje mapy a měl jsem v telefonu ikonky. Navíc jsem takovou mapu mohl nasdílet odkazem a poslat někomu jinýmu...
Teď to nějak ořezali, v Locusu už ta volba není a i samotné Moje mapy jsou nějaké ořezanější, tak jsem se rozhodl, že si to naklikám na Mapy.cz, do toho jejich batůžku.

Samotný batůžek super, body se snadno přidávají rovnou z mapy a u všech jsou krásné obrázky a popisky a synchronizuje se to do mobilní aplikace Mapy.cz...

Tak jsem si chtěl jako u Googlu roztřídit body do filtrovatelných kategorií jako rozhledny, hrady atd...
Nejde, v Batůžku nejdou kategorie ani měnit barvu špendlíčku na mapě nebo filtrovat.
No nevadí, tak to pošlu Hance, jestli má nějaké další nápady na výlet...
Hm, tak to taky nejde, Batůžek nejde sdílet, to bych musel od začítku použít funkci Body na mapě, z toho jde poslat odkaz. Akorát tohle zase pak nejde uložit do profilu... FFFUUU...
Hm, no co nadělam, tak to pak ukážu až se uvidíme.

No nic, když tohle už mám, mohl bych začít chystat místa na dovolenou, na kterou pojedeme později, třeba za půl roku.
Jak vytvořím nov... BATŮŽEK JE JENOM JEDEN, ve kterým je všechno na jedný hromadě...
ÁÁÁÁÁÁÁ, seru na to, tohle fakt nejde, radši to udělam u Googlu, tam to můžu sdílet a udělat víc map.
Tak kdepak máme export....

Hádáte správně, batůžek nejde exportovat. Magor Magor Magor Magor Magor Magor Magor Magor Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Not Talking Zvracím Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Všecko ručně naklikat znova u Googlu, kde u bodíků navíc nejsou tak hezký popisy. Sad
 
Zasláno: čt 14. červenec 2016 15:14
Ty vole, aby se lidi z těch pokémonů neposrali. Začíná to bejt otravnější než když jsem byl malej a dávali je v televizi.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. červenec 2016 15:22
to jo... na facebooku z toho všichni úplně šílí... Very Happy no, stačí počkat až při hraní vběhnou pod auto a bude klid... Very Happy
Zasláno: út 14. únor 2017 23:02
Vysvětlí mi někdo proč sakra Adobe instaluje společně s Adobe readerem i nějaký bordel a ani nedá na výběr jestli ho chci nainstalovat a prostě si ho nainstaluje sám? Sorry, ale nepřijde mi, že by se takhle měl chovat software od solidní společnosti... co přijde příště? Automaticky to vydraží mou ledvinu? Rolling Eyes
Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 14. únor 2017 23:08
Hele, já nevím, jak to mají u Readeru, ale u Flashe byl ten McAfee na výběr, ale vybíralo se to už na webu při stahování instalátoru.

Osobně se radši věcem od Adobe vyhejbám. Bez Flashe se už dnes dá celkem bez problému fungovat a místo Readeru třeba Sumatra PDF nebo na nějaký složitější, třeba vyplňovací PDF, Foxit Reader (ale z toho už se taky pomalu stává obludnost jako z Adobe). Ale samozřejmě na některý věci se bohužel bez Adobe nedá (osobně jsem se s tím naposledy setkal u PDF na sčítání lidu), takže ho mám někde v Sandboxii taky nainstalovaný.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 322 z 330




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna