Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Skutečný boxovací pytel!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 328, 329, 330  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 15. únor 2018 11:23
Teď nevím, jestli jsem to dobře pochopil, ale to přece nedává smysl... musí být úplně jedno jestli tam máš baterku a nebo ne, pokud zdroj neutáhne dockovací stanici tak s baterií by ji to akorát vybíjelo... takova dockovací stanice je pak k ničemu... to jako ta dockovací stanice není určena pro tenhle notebook? Proboha, já mám příkon nabíjejícího se notebooku v režimu vysokého výkonu 65 W... co v té dockovací stanici je, že to tak žere? Měl jsem za to že se většinou jedná o pasivní věc kde je maximálně nějaké napájení usb hubů atd... A to to nejde napájet externě? A nebo pořídit lepší zdroj?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 15. únor 2018 11:43
Kdyz tam mas baterku, tak to jede z baterky, a pomalu ji to nabiji. To je ostatne mozna pricina toho, ze odesla Laughing

Ten laptop potrebuje 130W, a nabijecka je 130W. Ale dokina si z toho ubere 35W - od te doby co ji mam si pri startu pocitac stezoval, ze je underpowered a dostava jen 95W. Podle dellu je pro tento laptop a tuhle dockinu nutne mit 180W nabijecku pokud pouzivas dockinu - a nebo mit jednu nabijecku pro dockinu, a jednu pro laptop. Coz pak krapet snizuje smysluplnost te dockiny, ale ne zas o tolik - je to jen jeden kabel navic.

Ohledne toho proc to zere tolik tezko rict.. ale prece jen to napaji (mimojine) sitovou kartu a tusim 6 USB, ktere kazde muze mit odber 5W pokud si pamatuju dobre (usb 3 mozna i vic?). Takze zas takovy div to neni Smile

Predtim jsem mel neoriginalni dock od iTec, a ten mel navic v sobe nejakou "grafickou kartu". Ten mel ale externi zdroj sam pro sebe, a nedokazal vubec napajet laptop - ani nemel zadny konektor na to, nebylo to USB C ale jen usb 3.
Nicmene to podle me zralo min, byla to takova ta nabijecka jako pro externi disk treba.

Poridit lepsi zdroj je v planu, ale nas dodavatel ho nema. Ale pracuje tam kamarad, tak jsem podal stiznost a zkousi ho sehnat Mr. Green Tak uvidime.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. březen 2018 21:34
Do piče, jak můžou ty Windows fungovat tak na piču?? Mám nasdílenou tiskárnu z jednoho počítače a na druhým se ještě NIKDY se nepovedlo něco vytisknout napoprvý. Brick Wall Teď to tu tiskárnu vidí, je online, ale prostě na ni nic nepřijde Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 01:46
Už sem moc nepíšu, tak ani nevím kdo co ví a kdo nevi, jestli jsem to sem psal nebo ne.. ale žiju teď napůl v Anglii, už půl roku, možná trochu víc.

To znamená hodně lítání sem a tam. Coz je opruz. A i to leze do peněz teda. No ale člověk si zvykne.. a posouvá hranice. V Praze už jsem oprsklej a když nestíhám tak vim, ze stačí dorazit 30 minut před odletem a vše stihnu. Ale poslední dobou nemám moc štěstí s odletama z UK. Pres vánoce jsem měl do Anglie asi 6 různých letenek, jak se postupně měnil termín kdy přijedu.. ale moje zpáteční byla od British Airways. Která, narozdíl od nizkonakladovek, dělá to, že když se neodletí ven s nima, tak zruší zpáteční let. Ale neřeknou to. V den odletu mi nešel udělat checkin, tak jsem jim volal, Indka mi hned řekla, že jim nejde systém na checkin, a hotovo. Protože jsem měl ale podezření, tak jsem se jí vysloveně ptal, jestli nemůže být problém v tom, že jsem s nima neletěl sem. Neeeee.. určitě ne, půjde vám to na letišti. Tak dojedu na letiště.. a nešlo. Samozřejmě. Kdyby mi to řekla, jedu na jiné, a mám letenku za 40 liber. Takhle jsem musel zaplatit 250 liber za lístek do Prahy s BA. Což bylo víc než původní cena za zpáteční.

Ale ok.. stane se.. Dneska jiná Story. Posouvám limity i na britské straně, ale ne o tolik, a většinou ne úplně dobrovolně, ale spíš že mají zpoždění vlaků. Dneska jsem dojel na letiště hodinu před odletem, ale celý den jsem nejedl.. tak sem šel na jídlo. Mělo to být tip top, gate zavírají v 1835, ale ještě nikdy se mi nestalo že by to udělali. Naopak, většinou v tu dobu ani ještě nepouštějí do letadla. Dnes samozřejmě ano. Přišel jsem v 1839, kdy ještě všude svítí final call.. a nikde nikdo. Holčina od Wizzairu se na mě otravene podívala, zavolala do letadla, a sdělila mi že pozdě. No, svet se nezboří, že.. jenže z Lutonu nic neletí až do uterka, jiný let odjinud dneska nestihnu.. takže jsem na cestě zpátky domů. Aby toho nebylo málo, tak jsem čekal přes hodinu a půl, než pro mě někdo přijde aby mě pustil z letiště. Volal jsem jim čtyřikrát, mluvil se stewardama i stewardkama, někteří tam volali i ze služební linky.. nic. Nakonec šli okolo policajti a eskortovali mě ven, že jinak bych tam prý čekal dlouho Laughing oooh dneska je prostě krásný den, to asi ten palindrom

Jo, málem bych zapomněl. KURVAAAAA zasrany kokoti!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 3. únor 2020 01:47
Jo.. a ještě tam šla okolo mě banda cinanu s rouskama Sad všichni tu chcipneme
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 02:25
jirkacv napsal:
To znamená hodně lítání sem a tam. Coz je opruz. A i to leze do peněz teda. No ale člověk si zvykne.. a posouvá hranice. V Praze už jsem oprsklej a když nestíhám tak vim, ze stačí dorazit 30 minut před odletem a vše stihnu. Ale poslední dobou nemám moc štěstí s odletama z UK. Pres vánoce jsem měl do Anglie asi 6 různých letenek, jak se postupně měnil termín kdy přijedu.. ale moje zpáteční byla od British Airways. Která, narozdíl od nizkonakladovek, dělá to, že když se neodletí ven s nima, tak zruší zpáteční let. Ale neřeknou to. V den odletu mi nešel udělat checkin, tak jsem jim volal, Indka mi hned řekla, že jim nejde systém na checkin, a hotovo. Protože jsem měl ale podezření, tak jsem se jí vysloveně ptal, jestli nemůže být problém v tom, že jsem s nima neletěl sem. Neeeee.. určitě ne, půjde vám to na letišti. Tak dojedu na letiště.. a nešlo. Samozřejmě. Kdyby mi to řekla, jedu na jiné, a mám letenku za 40 liber. Takhle jsem musel zaplatit 250 liber za lístek do Prahy s BA. Což bylo víc než původní cena za zpáteční.
Kurwa, na to jak létáš, uděláš takovou zasranou začátečnickou chybu z Cestování 101, na kterou se kdejaký jouda ptá na fóru. Když cesta tam propadne, nemůžeš použít ani tu zpátky Green

To, že jsi rozmazlený od Ryanairu, Wizzairu a EasyJetu, že to mají jako dva samostatné lety, neznamená, že legacy aerolinka tak taky funguje. Vlastně se divím, že to lowcostové manažery ještě nenapadlo zpoplatnit Green na to jak se zoufale snaží nacházet nové zdroje příjmů, a tak i záměrně rozsazovat...

A to druhé - to máš za tu rozežranost - žrát na letišti v Londýně. Fůj! To vyšlo určitě taky jako letenka Green a kvůli pouhým dvěma hodinám letu. Nemáš být škrt a dát jim vydělat na palubě Green😉
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 02:37
No to je prave to - kdyz to maji socky, tak me nenapadlo za BA to bude mit takhle. Teda, napadlo, ale az kdyz to zacalo byt podezrele.

Ja s nima lital pracovne, ale to me tyhle provozni veci nezajimaly. Kdyz se to muselo presunout, jen jsem napsal asistentce a ta to zaridila Laughing

Ciste statisticky, 4 firmy z peti se kteryma jsem kdy letel to maji takhle, tak prece nebudu cekat ze to bude mit tahle jinak Laughing
Ale samozrejme, to je trest za odklikavani T&C.

Na lutonu vetsinou nejim, koupim si za pet liber sendvic kolu a chipsy. Ale na Stanstedu jim bezne, to vyjde na deset, ale je to teply. A jak jsem psal, dneska jsem nic nejedl, tak jsem to chtel dohnat tam. Navic je to restaurace kterou kdysi ridila pritelkyne, a ja to porad odkladal ji vyzkouset. No, tak dneska jsem to zkusil Laughing celkova cena i s dalsima jizdenkama.. nejakych 150 liber Laughing

Kazdopadne, tohle vsechno je moje chyba, co me nasralo nejvic, je to cekani Laughing I kdyz, zmeskane letadlo bylo horsi.. prvni hodinu cekani Laughing
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 02:41
OK. Tak věz, že když vynecháš jakýkoliv let, zbytek letenky propadá. Až na absolutní výjimky a většinu lowcostů 😂

Celou letenku proletět nemusíš, avšak zejména u zasraného luftwaffe se nevyplácí nechat propadnout poslední segment a místo něj u nich koupit letenku jinam. Loni po jednom člověku chtěly právě toto u soudu proplatit.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 03:57
To máš z toho že lítáš letadlem, kdybys jezdil vlakem, tak se ti to nemůže stát Shame on You Gretu na tebe... Magor

Jinak to s tím propadnutím zpátečního letu je známý. Každopádně u normalních aerolinek jde většinou lístek přebookovat za nějaký malý poplatek, tak se mi to nikdy nestalo... S nízkonákladovkama jsem letěl jen párkrát, takže nemám zkušenosti... A zatím mi nikdy nic neuletělo...

Většinou jsem zvyklý být na letišti o hodně dřív, protože počítám se spožděním vlaku... jednou se mi stalo že popadaly stromy na trať a pendolino mělo zpoždění 2 hodiny... Moje paranoia se vyplatila, vše jsem stihl.

Když je čas, tak si taky zajdu na jídlo. Na Šeremeťjevu je super Burger King přímo naproti gatům odkud vždy létají mé lety, takže vidím jestli se tam už lidi řadí... Very Happy Navíc je super, že bezpečnostní kontrola se dělá už před vstupem do duty-free a ne těsně před gatem jak v Praze...

Ježiš, úplně stejnou historku má můj kamarád, taky si zašel na letišti na jídlo a na gate přišel o pár minut později... Navíc mu další den vypršelo vízum... ale on je Mexičan, u těch to je normální... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 11:10
p!p@ napsal:
To máš z toho že lítáš letadlem, kdybys jezdil vlakem, tak se ti to nemůže stát Shame on You Gretu na tebe... Magor:
Ale on na ta letiště nelétá, ale jezdí vlakem Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 325 z 330




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna