Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Slepí lidé...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK

Slepí lidé...

Zasláno: út 18. říjen 2005 22:09
Dokážete si představit,že se narodíte, otevřete oči a ono... nic? Jsem dneska se setkal s jedním nevidomým klukem,kterému bylo sedm let... celkem mě překvapil... i když neviděl,co se dělá třeba v atletice, tak se vsadim,že si to uměl představit... chodil do normální školy... prostě,kdyby ho někdo viděl jen tak jít na ulici,tak si ho nevšimnete... prostě jen potřeboval s sebou doprovod... Ten kluk na mě zanaechal silný dojem... on si prostě neuvědomoval,že je jinej,handicapovanej....
HOne strikes again
aw yeah;)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 18. říjen 2005 22:13
Když se narodíš,otevřeš oči a nic nevidíš,tak ještě nevíš,že je něco špatně.Osobně si to představit nedokážu,ale když už se tak narodíš,tak ti to ani nepřijde.Horší je,když vidíš (nebo slyšíš nebo cokoliv jinýho) a zrak ztratíš,až když víš o co přicházíš.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 18. říjen 2005 23:03
Přesně tak, když je od narození slepej, tak mu to ani nepřijde, neví o co přišel a neumí si to představit, když oslepneš tak to je podle mě strašný...

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK

Re: Slepí lidé...

Zasláno: po 7. listopad 2005 18:55
HOne napsal:
Dokážete si představit,že se narodíte, otevřete oči a ono... nic? Jsem dneska se setkal s jedním nevidomým klukem,kterému bylo sedm let... celkem mě překvapil... i když neviděl,co se dělá třeba v atletice, tak se vsadim,že si to uměl představit... chodil do normální školy... prostě,kdyby ho někdo viděl jen tak jít na ulici,tak si ho nevšimnete... prostě jen potřeboval s sebou doprovod... Ten kluk na mě zanaechal silný dojem... on si prostě neuvědomoval,že je jinej,handicapovanej....
Tak tohle potkává člověk na ulicy skoro denně ale myslím že je dost těžký takhle žít...Ale zase radši pomoct než litovat a nepomoct. Cool

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 7. listopad 2005 20:01
Tiez si myslim ze je tazke zit s takym handycapom.Ked sa narodi a je slepi tak vlastne nemohol poznat to co ma okolo seba a tak nevie a nema predstavu o co prichadza.Ked clovek oslepne napriklad pri nejakej nehode tak to je zu horsie.Predstavte si ze mate frajerku uspesne programujete v 3 prog. jazykoch a robite s kamosmi somariny.To musi byt hroza.Mozno si budete mysliet ze som psychopat ale ja byt ten druhy pripad tak by som sa asi zabil (doslova).
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: čt 10. listopad 2005 02:16
V tom musím souhlasit.Je to strašný.A když člověk oslepne např jak si již zmínil při autonehodě tak parakticky "přijít" o ten určitej okruh lidí musí být strašný...

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2005 13:05
Já strašně lituju všechny handicapovaný... Kámoš od narození nemá levou/pravou ruku (nejsem si úplně jistej), ale dokázal se s tím vyrovnat. Hraje fotbal, florbal, ping-pong... na táboře byl synek který neviděl na jedno oko: měli jste vidět jak se mu všichni posmívali. Tak jsme se ho s kámošema zastali. Nechtěl bych být slepý, ale už nosím brýle Crying or Very sad
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 18. listopad 2005 11:48
přijít o zrak je tak akorát na sebevraždu, aspoň v ten moment
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna