Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sluneční brýle

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 4. červen 2012 21:04
ja mam radsi sportovnejsi, ale vsechny mam rozbity, tak vam teda opravdu dekuju, ze sem musel utratit tolik penez a koupil si pred minutou tyhle


Ebay
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 4. září 2012 23:13
Dokázal by mi někdo najít nějakej obchod, kde se dá koupit konkrétně tahle věc?
http://sunwise.co.uk/products/austin-polafusion-grey-lens/

Je to polarizační sklo do mých slunečních dioptrických brejlí, na webu výrobce je, ale jinak ho nikde nemůžu najít, takže ani nemám představu, kolik taková sranda stojí, natož abych si to mohl objednat. A ono by se to i celkem hodilo, když jsem to dodávaný tmavý (nepol.) sklo poškrábal Applause d'oh!
// no dobrý, povedlo se mi najít jedinej obchod, kde to mají a stojí to 1000 Kč... Tak kdyby se našlo něco levnějšího, tak se nebudu zlobit...
Zasláno: po 10. září 2012 09:42
Tak jo, vyzkoušeno za vás. Displex na poškrábaný slunečný brejle nefunguje absolutně vůbec ani trošku Confused
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 10. září 2012 09:56
Nebude problém v tom, že to sklo brýlí je opravdu ze skla a displex je na displeje telefonů, kde krycí sklo je plast...?

Jinak poškrábaný plexi na helmě jsem leštil nějakou pastou od 3M. Ale to sklo mělo hluboký rejhy, po rozleštění tam vzniklo plochý místo a to udělalo čočku. Takže plexi stejně haj*lu.
Dá se to třeba rozleštit i tempem nebo silichromem, ale to bude na to sklo asi moc hrubý.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. září 2012 12:46
Jestli se nepletu, tak to sklíčko je polykarbonát. Think Je to prakticky stejný jako to, na co jsem dával odkaz
Ty rejhy tam nejsou moc hluboký, ale jde o to, že když přes to koukam, tak je tam šmouha z těch škrábanců. Mrknu na to 3M
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 10. září 2012 15:14
Hele ta pasta je docela drahá, já jsem to dělal normálně nejdřív tempem a pak tímhle na zaleštění a docela to šlo.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. září 2012 20:03
Hmm... nedělají to i v menší lahvičce? Tohle je zbytečně moc. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna