Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Smazaná témata

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Smazaná témata

Zasláno: pá 7. červenec 2006 19:59
Po té, co jsem dostal 6 kladných hlasů, jsem smazal téma "Ošklivé holky". Ani jsem nečekal, že to tak rychle odsouhlasíte. Shocked
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: pá 7. červenec 2006 23:22
To téma sed mi nezdálo moc vhodný. Rolling Eyes

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. červenec 2006 23:26
Já vim, že je to OT, ale asi je to jinej myšlenkovej pochod než mam já. Když někdo založí topic o hezkých lidech, tak to nikomu nevadí, ale jakmile založí o ošklivých, tak to vadí všem. Podle mě by to mělo být na stejný rovině, ale není.
Stejně tak to je třeba, že když holce řeknu něco pěknýho, tak u některých se setkám s tim, že mi prostě nevěří.. Ale jakmile jim řeknu něco ošklivýho, tak mi věří hned, snad ještě dřív, než jim to dojde z ucha do mozku...

Ale takovej je svět. Když napíšu o někom, že je hezkej, tak mi na to nikdo neřekne, že to ode mě bylo špatný, protože se nemůže bránit...

Hehe, no končim s filozofováním, teď mě sprdněte, že jsem puberťák, co to nechápe.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 00:22
jenda.69 : si puberťák Slinták Slinták
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 00:24
Ale...Nemám za co tě sprdnout.Jenže jak by se ti líbilo kdyby někde dal na net tvoji fotku bez tvího vědomí a eště by o tobě říkali ten je hnusnej fůůj vypadá jako prase apd.Líbylo by se ti to?Mě teda ne!A nepřomíná ti to něco třeba jako že někdo řekne ty seš hnusenej protože seš černej.Tohle je to samí za zády toho dotyčnýho urážíš a eště osttní nabádáš aby ho "nepříjmali" do své skupiny.Proto se uchýli k lidem jak který nazíváš hnusný no ale pak poukažeš kam utek a zase ho budeš zesměšňovat.Tohle tady už bylo.Demokraticky bylo rozhodnuto že se ta diskuze zruší.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. červenec 2006 00:25
To je v poho. Taky se cítím jako puberťák. Jde o to, že není dobrý, když se o někom mluví ne zrovna lichotivě a on se nemůže bránit. Jak jsi sám řekl, když budeš o někom mluvit hezky, tak je to společensky přijatelné. Ale je tu pár výjimek. Např. na Bushe můžeš nadávat jak chceš. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna