Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

SMS z internetu (PC)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

SMS z internetu (PC)

Zasláno: st 4. leden 2006 19:49
Dneska mi v PC začal chybět nějakej program, se kterým bych mohl posílat sms přes brány operátorů z PC. Stáhl jsem si nějakej DreamCom, ale ten je placenej a pořád to zobrazuje banner (mno lék jsem našel, ale po pár SMS to chtělo kliknout na banner a ten tam nebyl Mr. Green )
Neznáte někdo něco dobrýho a nejlíp free, čim by se dali posílat SMS (hlavně dlouhý)? Hlavně na Eurotel a nepište mi že to mam poslat rovnou, protože když pak chci poslat víc SMS přímo z toho jejich webu, tak to je na zabití d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 4. leden 2006 21:00
Ja myslel ze to snad ani nejde???jedine na oskara pres jeho brau na: http://sms.oskarmobil.cz/error.php?prefix=&num=&md5hash=&locale=cz
jinak to snad ani nejde ja to resim tak ze pres emulator Siemense M75 kde jsi spustim oskarka a pres to posilam Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: st 4. leden 2006 22:09
Slyšel jsem že je dobrej Kubík SMS, pak ještě myslím Mojelogo SMS toolbar taky není špatnej.
Mlč a nic se ti nestane!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 5. leden 2006 07:11
Přes Oskarovo bránu to jde i na ET? Kubik SMS je placenej a moc léků jsem na něj neviděl. A moje logo je do IE, ne? Fůůj Hand
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: čt 5. leden 2006 17:43
a když budeš mít t-mobile tak budeš mo z t-zones posílat 20SMS měsíčně na Tdebila zdarma a to se vyplatí Mr. Green

ale jinak o nejakym programu jsem slyšel ale kdybych si vzpomněl jakej
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 5. leden 2006 17:50
No já mam nějaký SMS z netu od tiscali, ale nějak nepotřebuju, abych tam měl napsanej svuj mail atd.. I když zase mají 160 znaků a jdou posílat na všechny operátory (t-mobile nemam)
Ale raději bych nějakej ten program, co nebude toolbar do IE. Oskárek je dobrej, ale já chci něco do PC a na emulátoru se mi dobře nepíše. Hodila by se mi třeba plná verze toho DreamCom, ten vypadá pěkně Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 6. leden 2006 19:54
Kamarad delal programek na posilani sms na Oskara i Eurotel. Mrkni na jeho stranky.

http://reewer.wz.cz/beta/
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna