Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Snadná možnost výdělku 30€ (cca 750Kč)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Snadná možnost výdělku 30€ (cca 750Kč)

Zasláno: ne 30. květen 2010 13:01
Zdravim, neměl by zde někdo zájem vydělat si jen tak za nic 30€? Nemuseli byste samozřejmě nic investovat (to budu já) a během pár dnů a pár kliknutí myší by bylo hotovo. Jediné co potřebuji je aby vám bylo 18 let a měli ste účet na moneybookers. Jde o to, že jedna SK nabízí v partnerském programu za přivedení kamaráda, který u nich prosází 30€ - bonus 30€ pro toho kdo pozval (mě) a dalších 30€ pro toho kdo přišel (vás). Takže bych vás pozval, vy byste se zaregistrovali přes můj link. Já bych vám potom poslal na MB těch 30€, které byste si poslali do té sázkovky. Ty peníze byste vsadili na to, co bych řekl. Takže by na účtu u sázkovky bylo něco přes 30€ (vklad+výhra) a do 48 hodin by připsali ten bonus 30€, což dává dohromady přes 60€, které byste si poslali zpátky na MB, 30€ vrátite mně a 30€ by bylo jen a jen vašich. Wink Tak co, jde do toho někdo se mnou? Vše mám odzkoušeno a vím, že to funguje. Thumb up!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 30. květen 2010 14:20
zní to jako letadlo... Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 30. květen 2010 14:29
Jj takže kdo si pecanzovým letadlem chce přiletět pro 30 eur? Anxious
Zasláno: st 2. červen 2010 16:23
To skutečně nikdo nic? Rolling Eyes Už nemám koho registrovat, z kámošů tak bych potřeboval někoho. Anxious Vážně se nejedná o žádný podvod, letadlo ani nic jiné, běžná praktika. A nemusíte nic kromě trochu času investovat, to budu já a Vám zůstane 30€ na MB Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna