Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Snědli byste psa?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití

Snědli byste psa?

Hlasování není časově omezeno.
» Nikdy!:
41% 41% [ 7 ]
Proč ne?:
58% 58% [ 10 ]
Celkem hlasů : 17 / Hlasujících: 15
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 21:18
A hele, zvrácenec. Ten sem zapadne. Laughing

Já nevím, s těma podmínkama bych tak souhlasil a u tý třetí váhám. Člověk se na to maso nesmí koukat jako na toho roztomilýho hafana ale prostě jako na jídlo. Myslím, že kdybych na kuře koukal jako na roztomilý žlutý kuřátko, tak taky budu mít nějakej menší problém ho sníst, i když... na to už jsem přece jen víc zvyklej... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. červen 2010 22:34
takových perverzáků je vždy málo... Laughing Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 16. říjen 2013 14:05
Celá prasiatka!

Toho nadělají. Kdyby je naporcovali, tak to lidem přide OK. Celá kuriatka lidi taky kupují a je to OK... Ale jakmile jsou to prasiatka, to je oheň na střeše.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 16. říjen 2013 15:06
Teď jsem přišel o iluze... doteď jsem myslel, že se maso vyrábí v obchodech, ale ono maso jsou mrtvá zvířátka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 17. říjen 2013 07:29
Tohle na mě ještě včera vyskočilo na G+. Je to i u nás! Panebože, chuďátka pašátka! Slinták
https://plus.google.com/110172076912839225865/posts/aEacELXLwWW
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 17. říjen 2013 16:26
Slováci psali o Německu, Novinky.cz o Polsku, z Evy udělali Ewu a bylo vyřešeno Mr. Green
http://www.novinky.cz/koktejl/316410-selatka-ve-folii-vyvolala-v-polskych-supermarketech-poprask.html
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 19:11
psa už jsem jedl. respektive klobásky z něj. byly moc dobré.... Dance bylo to míchané 1:1 s vepřovým
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 21:08
Teď jsem narazil na super vtip... a sem se to hodí...

Kdyby si Bůh nepřál abychom jedli zvířata, nevyrobil by je z jídla.
(řekl si pacient 0 a snědl luskouna s netopýří omáčkou... Slinták Magor )
Zasláno: út 21. červenec 2020 23:21
Mám kolegu co je něco jako antiparalelní prvek k veganům. Tedy ne že by byl proti veganům, naopak - do jedne veganky byl zamilovaný a pochytil od ní nějaké manýry a furt kouká na veganské dokumenty na youtube. Jenže on to má opačně. Normálni vegan nejí maso, ale když se opije, tak jde k hladovému oknu se slovy "Víte já jsem vegan, ale dám si tadyten největší kebab. Úplně se vším a dejte tam tatarku i kečup. A s tím chilli nešetřete" No a on to má obráceně. Normálně jí steaky nebo vepřo knedlo zelo, ale jakmile se opije, tak začne hlásat smrt všem kdo jí maso, ale i smrt myslivcům, těm vrahům polodivoké zvěře a všem..

No a dnes jsem se od něj dozvěděl že Číňani prý melou kočky a psy do porcelánu... a že vegani nechcou čínský porcelán protože není vegan. A muslimové ho taky nechcou protože čokli jsou nečistá zvířata...

Myslel jsem že to je zas nějaká vegan propaganda, ale ono fakt...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bone_china

No ještě že do Karlovarského porcelánu se žádné zdechliny nepřidávají... Think A nebo jo? žeby tam pomleli Jendu? On je od Karlových Varů.. Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna