Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Snowboarding

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
djpero23 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 000,- VK

Snowboarding

Zasláno: st 30. listopad 2005 15:47
Kdo z vás jezdí na snowboardu?Pro příznivce tohoto adrenalinoveho sportu stránky -> http://snowboarders.ic.cz zatím se stránky jenom rozjíždeji,ale privítáme i nejake cleny do teamu.Cus Djpero23

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. prosinec 2005 11:43
Ježíš, tak řekni rovnou že si děláš reklamu Mr. Green
Jo a já nesnowboarduji, páč mně to moc nebere... Já raději teplíčko Razz a ne zimu na vleku.
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 1. prosinec 2005 16:10
Ja by som snowboardoval ale v zime robime prasaciny Smile).Vlastne ... ja robim s bandou cely rok prasaciny Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Sprandi (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 315

10 000,- VK
Zasláno: pá 31. březen 2006 20:33
Dieg0 napsal:
Ja by som snowboardoval ale v zime robime prasaciny Smile).Vlastne ... ja robim s bandou cely rok prasaciny Very Happy

Na boarde si tiez dost srandy uzijes!Hlavne ked ste cela banda.Nic sa nevyrovna pocitu,ked skusas prvy krat skocit na skoku-vyskocis,vyletis min. 2 metre do vzduchu a ked sa rychlo nespamatujes,tak surovo drb**s na hubu! Dance Potom vstanes so snehom v hube a ked ho vyplujes,tak povies:Milujem snowboarding!!! A ides este raz,az kym sa nenaucis riadne skakat. Slinták
Snowboarding ma dostal medzi sviatkami a je to ten najlepsi sport aky poznam!
Obrázek

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: pá 31. březen 2006 22:06
Sprandi: Suhlasim s tebou Wink Zboznujem snowboarding... Nic sa nevyrovna pocitu ked som zacinal na boarde... prvykrat som nabral rychlost a potom zaryl hranou do snehu... a kotulal sa aspon 20 metrov Mr. Green Potom sa staci postavit a idem dalej Very Happy Tohto roku som sa po neuspesnych dopadoch po vyskoku uz dost "najedol" snehu Slinták

Taii. (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 164
Bydliště: Praha 3
10 000,- VK
Zasláno: so 1. duben 2006 11:34
Ja sice na snowboardu jezdim teprf 3 roky ale je to lepsejsi nez lyze, je to fakt super Wink
...Taii...

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 1. duben 2006 19:41
na lyze mï nesahejte!Smile ja sem tam zasnowboarduju,ale asi jste uz pochopili,ze preferuju lyze:)
HOne strikes again
aw yeah;)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 2. duben 2006 20:59
lyže - super

snowboard - letos jezdím první rok, a skoky mě baví. už aji zkouším holakesi otočky a chytání prkna ve vzduchu a tak, ale na mistrovstvi jeste nemam :D
Obrázek

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: ne 2. duben 2006 21:02
Já jezdím příježitostně na lyžích, strašně mě to baví. Snowdoard jsem ještě nezkoušel, ale chci to zkusit příští zimu.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 2. duben 2006 21:03
tpikalek napsal:
chci to zkusit příští zimu.
určitě vyzkoušej, já nelituju!
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna