Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sny - co se vám v noci zdálo?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 19:21
ginzo napsal:
Mne sa raz snívalo,že som prišiel na zraz VSN ako moderátor na Mercedese SLR,spolu s Martinou Mr. Green


HH sis vymyslel na místě... Razz a moc jsi to nedomyslel... protože nevim jesli bys jel na sraz VYSEMNESMITE!!! z ženskou.. ale ok... Wink

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 22:34
Tak mi se nedávno zdálo, že jsem někde s holkou... pak to přeskočilo že jsem šel na nějakou jinou školu, kde jsem byl šikanován svým bratrancem a byl jsem tam se svou holkou Shocked Shocked a utíkáme přes plot... Pak sedíme v pekle a můj bratranec mi něco říká... Pak se ptám mýho kámoše, proč na tý škole jsem a on povídá, že se tam budem učit autoškolu, a rodičům se to zdá príma....

Idiotský sen, pak se mi zdála ještě jedna část ale tu až po 22.00 Mr. Green Wink
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 22:45
No já přidam ten nejhorší a nejdebilnější co se mi kdy zdál. Omlouvam se za kvalitu, ale kopíroval jsem to z historie z colibry a nějak se mi to nechtělo upravovat Smile

S rodinou sme našli nějaký 3 teleporty nebo co to bylo a tak jsem do nich vždycky každej do jednoho vlez a někam jsme se dostali. No zajímavý že všichni najednou když byly 3 a my 4... tak jsme se přemístili a vždycky někam jinam. časem jsme nějak došli k tomu že to je přemístění i v čase. no a jednou jsme se objevili za naším barákem. tak jsem šel na tu "stráň" co tam máme a tam byly takový jako chlupatý koule nebo co a polámaný klacky a tak. tak jsem to tam nějak prohlížel a volali rodiče že musím rychle zpátky domů.... no tak prostě volali jako že tam na mě křičeli. ještě jsem do toho slyšel takovej ten zvuk jak dělají siemensy když jsou vybitý. tak jsem rychle běžel na ten teleport. Skočil jsem a udělaltam i docela dost dobrej skok s přemetem. Asi jako Xena nebo Spiderman. no pak jsem na něj vlezl a ono nic. měl jsem prý mít s sebou něco co jsem si s sebou přinesl ale já vůbec nevěděl co to má být.tak jsem to tam hledal a nic. prostě vůbec nikde nic. ...tak jsem se zase vrátil na ten teleport a najednou se tam stranou ukázala babička. někdo z nás se ji ptal kolikátýho je? dvacátýho. jaký datum? jakej rok? na to už ona nic. znova jakej rok? zase nic. pak říkala něco jako: jendo jdi si do alberta koupit horalku... no a teď mi tam někdo řekl: třeba to co hledáme vyhodila babička. znáš ji ne? běž se podívat do popelnice. ..babička pořád to s tou horalkou. já jsem šel k ty popelnici. už jsem na ní sahal. a najednou ke mě šla že strany moje babička úplně jako...
s pohledem jako nějakej vrah. nebo zombie a pořád to s tou horalkou a jak už byla blízko tak já myslel že mě zabije a úplně jsem vyskočil jak jsem sa probudil



d'oh! d'oh! d'oh! d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy so 17. prosinec 2005 23:04.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:00
jenda.69 napsal:
No já přidam ten nejhorší a nejdebilnější co se mi kdy zdál. Omlouvam se za kvalitu, ale kopíroval jsem to z historie z colibry a nějak se mi to nechtělo upravovat Smile

S rodinou našli...

to znamenalo že si teplej a chceš kluka Mr. Green
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:04
d'oh! Laughing Mr. Green
edit: no jenom smajly psát se vlastně nesmí, tak sem ještě něco napíšu.. Tak, ok Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:07
dneska zrovna se mi zdalo, jak sem se vcera spat, ja byl pesvedcenej ze je teprve vcerejsek a ze pujdu spat, a nejdenou sok, ono bylo rano (!)
Obrázek

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:14
mě se dneska nic nezdálo, spal sem celkem 3 hodiny, takže sem to nestih Laughing
What's up?

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:17
To mně se dneska zdálo, že jsem byl venku, všude byl sníh a mně hrozně škrábala šála na krku a vůbec jsem se toho nemoh zbavit, a ten druhej sen byl o mojí holce-taky ve sněhu Smile - šli jsme spolu v parku a pak se mi podívala do očí a já vůl jsem se probudil. Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 08:31
Taakže mě se sna moc nezdávají a když jo tak bych je sem nemohl dát... Mr. Green aleee dneska to bylo spešl..

Byli prázdniny, krásný sluneční den.. byli jsme na místě kde to mám rád protože sem tam byl dvakrát za sebou na dovolené... ano bylo to na Slovensku v Senci.. moderátoři SM tam měli něco jako pracovní sraz.. prostě měli zaplacený hotel a každý den se chodili k vodě koupat a probírat různé věci... všichni chodily pěšky k té vodě až na BEZYho... Very Happy ten tam vždycky jezdil na jeho motorce ( aspoň mi to v tom snu říkal.. Mr. Green ) a ten jeho stroj půjčoval Jendovi.69 a ten na tom dělal různé blbosti ( jako jezdil přes nějak kopečky.. skákal.. hrabal atd.. Mr. Green ) a já si to chtěl taky skusit ale BEZY mi ji nechtěl za nic na světě pujcit.. tak to bylo několik dnů. co se v ty dny víc stalo si už nepamatuju.. ale pamaatuju si že sem se nasral a potom tam dojel na takovém neskutečně velkém náklaďáku... ten stroj existuje jenže ted nemuzu najit žádné obrázky.. ale používá se v USA a je fakt velký... Mr. Green no a potom si pamutuji jen, že BEZY a jenda.69 na mě uplně čuměli.. jak sem tam stím jezdil na polích atd... Mr. Green to je konce zajímavého snu.. škoda mohlo to být ještě zajímavé

Víím no na Jendove sny to nemá ale aspoň něco... Mr. Green

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 09:53
Darth PZ napsal:
ale pamaatuju si že sem se nasral a potom tam dojel na takovém neskutečně velkém náklaďáku... ten stroj existuje jenže ted nemuzu najit žádné obrázky..


Myslis tenhle?
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 53




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna