Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sny - co se vám v noci zdálo?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 09:57
JJ přesně ten žlutý nahoře... Slinták

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 10:24
Todle bude asi znit jako scenar nejakyho Beckovyho hororu, ale fakt se mi to zdalo.
Uz se vam nekdy zdalo, ze jsi umreli? Me jednou ve snu zastrelili. Nevim jak na to muj mozek prisel, jestli jsem to videl nekde v televizi, ale byl to fakt hnusnej sen. Stal jsem na dvore nejakyho baraku, prede mnou sedeli asi ctyri lidi v aute a kolem auta stalo jeste par dalsich. Neco resili a nakonec jeden vystoupil z toho auta, dal mi k celu pistoli a zmackl spoust. Nestihl jsem vubec nic udelat. Potom co me zastrelil, jsem videl jenom tmu a cejtil jenom teplo a pohodu, vsechno mi uz bylo jedno. Jenze to nebylo vsechno, po nejaky dobe jsem se "probudil" ve sklepe toho domu, kam me nakonec odtahli. Premejslel jsem co se stalo a rikal jsem si, ze jsem mel asi stesti a prezil jsem to. Sklep byl plnej vselijakejch veci a mezi nima tam bylo i veliky zrcadlo opreny o zed. Kdyz jsem se snazil dostat z toho sklepa, tak jsem si vsimnul sveho obliceje v zrcadle a potom mi to doslo - byl jsem mrtvej. Mel jsem takovej strasne propadlej oblicej bez vyrazu. Bylo jako bych mel uplne ochably vsechny oblicejovy svaly. Vsechny ostatni svaly me ale dokonale poslouchaly. Vyhrabal jsem se z toho sklepa a zacal zjistovat co se stalo. Moc si toho dal nepamatuju, asi protoze jsem byl uz na ceste pryc z rise snu, ale vim, ze jsem chodil po tom baraku a vyptaval se tech lidi proc to udelali atd. Moc se jim to nelibilo, snazili se mi jeste ublizit, ale jelikoz jsem byl uz mrtvej, tak jim to nebylo nic platny. Necitil jsem zadnou bolest, nemel jsem zadny pocity. Jakoby nic jsem jich par zabil. Ted si budu trochu protirecit, ale docela me vydesilo, ze jsem je dokazal jen tak zabit. No a potom jsem byl konecne vysvobozen z meho snad nejhorsiho snu - prislo probuzeni.
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 17:41
Darth PZ napsal:
JJ přesně ten žlutý nahoře... :slmrgreen:


Je to trochu OT, ale nemohl jsem si pomoct ;)

Obrázek
Obrázek

hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2005 21:30
Mně se jednou zdálo, že jsem vyjížděl s otcovou feldou z garáže hrozně našrot a sedřel jsem celý pravý bok o zídku, která je po stranách vjezdu do garáže. Prostě jsem to auto nějak v tom hrozném stavu nezvládl.

Ráno jsem se probudil a začal si balit kufry (batoh s tím nejnutnějším), že zdrhnu, protože by mě fotr rozbil jak Dukelský průsmyk za druhé světové němci. Zastavil jsem se až když jsem se obouval a uvědomil si, že se mi to jenom zdálo. Bylo to hrozné psycho, bylo to fakt hrozně živé.

Embarassed Shocked
Kdo hledá, najde...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 1. květen 2006 12:21
Heh, v noci se mi zdál zase nějakej zvláštní sen. Ještě že si ho nepamatuju. Vlastně kousek jo:
Koukal jsem tam ještě s někým na nějakej film a než nám ho pouštěli, tak řikali: „Nemáme žádnou jeho zálohu, ale i kdyby jo, tak za něj vyděláme míň než za prodej čaje." Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 1. květen 2006 13:17
Hm, mě se zdálo že sem se pral s jednou učitelkou která nás už přes rok neučí Laughing Bohužel nevim, kdo vyhrál
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 13. červenec 2006 17:47
Dneska ráno, když jsem měl vstávat se mi zdál hodně blbej sen. Další důvod myslet si, že jsem psychopat.

    Byli jsme někde ve škole. Nejspíš to už byl závěr roku. Učitel nechal po třídě rozdávat nějaké papíry. Nevím, co na ních bylo, ale důležité je, že k nim byly příručky (manuály - zkrátka knížka s návodem). On ale rozdal jen ty papíry a říkal: "Tady to máte, ke každýmu je návod, ale ty vám nedám, protože by jste je zničili a otravovali s tim. Raději vám ho přečtu sám."
    Předemnou seděl nějakej kluk. Otočil se ke mně a v ruce měl jeden z těch návodů. Kopie přes kopírku a sešito. To bylo poznat. On se začal smát a holka, co vedle něj seděla taky. Tak jsem se začal usmívat i já. Učitel zpozorněl. Začal se k nám přibližovat až k nám nakonec došel a podíval se na ten okopírovaný návod. Podíval se na jeho spolusedící a prohlásil celkem naštvaně: "Teda takhle podvádět! Kluk i holka!"
    Ten kluk byl ale jeden s těch takových machýrků, tak povídá: "Jen kluk? Snad pořádnej chlapec!"
    Vstal a začal před učitelem couvat. Najednou celá třída udělala něco jako "aauh". Já zrovna nedával pozor, tak se ptám spolužáka, co seděl vedle mě, co že se děje a on na to: "Praštil se tou cihlou do hlavy."
    Tak jsem se koukl na toho kluka, podívam se na ruku a vidím, že tam nemá návod. Měl v ní cihlu, nevím, jak se tam vzala.
    Kluk se napřáhl a zase se bouchl do hlavy a trochu se už potácel. Přitom řikal něco ve stylu: "Mně nedostaneš."
    Napřáhl se potřetí a praštil. Hlava se mu otočila na druhou stranu a křuplo to. On jen "eeeaa... to je příjem...ný...," opřel se o zeď a sjel na zem.

Jsem blázen, co? Mi umírají ve snech lidi před očima.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 13. červenec 2006 19:33
Surprised to je divný.. ale nemusí to nutně znamenat že jsi psychopat Smile ... (když se budou opakovat tak mi napiš, já se o sny docela zajímám Whistle )
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 18:27
No, mně se ráz zdálo, že jsem šel s matkou někde po ulici, když se proti nám vynořili satanisté. Nevím, co přesně řekli, ale něco ve stylu -přidejte se k nám...- Já na to že né, že prostě nemáme čas atd. atd... V tom se najednou zvedla vichřice, tak silná, že mě prostě zvedla do povětří, chvilku sem letěl a pak sem sebou švihl (hlavou) o nějakou zeď. Zjistil sem, že mně kus hlavy chybí..... ...a pak sem už viděl tmu a takové to zrnění, jako když je rozladěná televize, akorát tmavější.... No, a potom sem se zbudil. Applause Applause Applause

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. srpen 2006 19:20
Heh, aspoň nejsem jedinej, kdo má sny s mrtvolama. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 53




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna