Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sny - co se vám v noci zdálo?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Sny - co se vám v noci zdálo?

Zasláno: pá 16. prosinec 2005 16:06
Zdál se mi zvláštní sen. Jezdil jsem na kole různě po silnicích a lesích.. Když jsem zase jednou jel po silnici, tak přede mnou jela nějaká holka. Začal jsem se k ní přibližovat a dojížděl ji a najednou jsem si všiml, že mám prázdný obě kola. Jakoby píchnutý. Přesto jsem ji dojel a tak nějak jsem se s ní dál do řeči..Dál si pamatuju jen mlhavě. Potom si vzpomínám, že najednou obě kola ležely zapletený do sebe na silnici. Ona měla nějakou pichlavou poznámku, ale už nevím co řekla. Jen si pamatuju, že jsem si ji prohlížel v obličeji a byla to moc krásná holka. Nejkrásnější, co jsem kdy viděl. Přesně taková "obyčejná", který se mi líbí. Ale zaujalo mě na ní hlavně to, že měla vousy. Jako kluk, ale byla to holka, to vím na 100%. Měla takovej slabej, ale znatelnej knírek asi jako když bych se tak měsíc neholil a taky na krku až k uchu bylo něco dost podobnýho. Nechápu co to mělo znamenat. Ale nakonec asi zvedla kolo – to si moc nepamatuju, protože jsem se probudil.

Taky máte sny? Nějaký zvláštní? Mě když se zdají sny, tak jedině uplně nesmyslný. Tenhle je proti některým normální.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy st 31. červenec 2013 21:35.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2005 16:12
to znamenalo že si teplej a chceš kluka Mr. Green

Jinak já o svých snech ani mluvit nemůžu, páč by jste si mysleli že jsem úchyl .. No a ti co si to o mně myslí, tak by to už věděli jistě Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2005 16:17
d'oh! No to né Wink
Pak se mi 2x zdál sen jako že kouřim, nebyl to žádnej příběh, ale prostě život jako že kouřim... Zajmavý že v obou těch snech jsem kouřit přestal Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2005 16:27
jenda.69 napsal:
...Pak se mi 2x zdál sen jako že kouřim...


Mark Pawl napsal:
to znamenalo že si teplej a chceš kluka Mr. Green

Máš recht Pavlíku, ted jenom aby si to Jenda taky přiznal Slinták Slinták Slinták
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2005 16:39
Vy ste hrozný, lidi Brick Wall Mr. Green
Kouřim jako cigára nebo co já vim co mi to doutnalo u držky a kupoval sem si to v trafice Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 12:23
Je zajímavé, že mě se dneska taky zdálo, že jsem jel na kole s kámoškama a měl jsem přední duši prázdnou! Shocked
Tak jsem pak před barákem mého dětství nafukoval nějaký velký člun ču nafukovací lehátko a furt mi to nešlo... d'oh! Slinták

Ten alkohol v krvi ale vymýšlí divné sny... Anxious Whistle
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 14:11
Mne sa raz snívalo,že som prišiel na zraz VSN ako moderátor na Mercedese SLR,spolu s Martinou Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 14:55
Mne sa raz snivalo ze som zbalil Janku.Este aby to bola realita Wink
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 16:08
ginzo napsal:
Mne sa raz snívalo,že som prišiel na zraz VSN ako moderátor na Mercedese SLR,spolu s Martinou Mr. Green

A nakonec ti všichni zozbili držku že? Eh?

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 16:43
Shocked prečo ?
Ved som neurobil nič zlé Whistle Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 53




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna