Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Současné dění na Blízkém východě

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Bojíte se současného dění na Blízkém východě?

Hlasování není časově omezeno.
Docela jsi mě vyděsil:
10% 10% [ 1 ]
Nechává mě to klidným:
60% 60% [ 6 ]
Co to plácáš za plky?:
30% 30% [ 3 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Současné dění na Blízkém východě

Zasláno: st 26. červenec 2006 19:39
USA svým neopodstatněným vpádem do Iráku destabilizovala situaci na Blízkém východě, což se projevuje čím dál tím více. K tomu si můžete přičíst docházející zásoby ropy a máme tu neskutečně třaskavou směs, která by IMHO mohla skončit daleko větším konfliktem, ne-li Třetí světovou válkou.
Pokud se vám to nezdá, uvědomte si, že v této oblasti probíhají neustálé boje do kterých se připojuje čím dál tím více států. Pokud si myslíte, že je to uzavřený konflikt, tak na to můžete klidně zapomenout díky úmyslnému (Izraelci to popírají, jak jinak) útoku na pozorovací stanoviště OSN u města Chiam na jihu Libanonu. Při něm zahynuli 4 pozorovatelé OSN a to Rakušan, Kanaďan, Fin a Číňan. Tento čin již stačil vyvolat diplomatickou krizi OSN.
V současné době se nikdo z politiků příliš nehrne k vyjadřování nějakých závěrů. Já si to ale můžu dovolit, protože můj názor v podstatě nic neznamená.
A navíc tuhle situaci docela přesně předvídal Nostradamus. Že by nás opravdu čekal třetí a největší světový konflikt trvající 26 let? Think
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 19:42
Češi určitě budou zase muset prdelkovat američanům, takže se do toho dostanemě taky... To mě se*e nejvíc...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 19:47
Nostradamus k tomu napsal, že válka začne na Blíkém východě díky blbosti USA. Evropa bude ze začátku na jeho straně díky závazkům, ale nebude se jim to líbit. Nakonec se Evropa přidá k druhé straně a zničí USA. Tím by měla válka skončit a nastane tisíciletý mír. Co je na tom pravdy ukáže až čas.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 19:50
Bugi napsal:
...a zničí USA.

Doufam, že to budou vysílat v TV Cool Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 20:03
Neboj. Fronta se má několikrát prohnat celou Evropou, takže to uvidíš i z okna na vlastní bulvy. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 20:33
Já bych se nesmál....je to smutný a hloupý, že v dnešní civilizované době se nedokáží lidé dohodnout. Všechno jen a jen peníze...Nic víc v tom není. Bojím se moc válek a nechci si ani představit její rozsah a dopad Neutral

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 21:21
Nesměju se oné situaci, ale tomu, jak vyzněla má odpověď. Osobně mám z těchto událostí velký strach. To mi věř. A to nejen kvůli svému povolání. Jenže, jak se říká: "Člověk si musí zachovat humor i na šibenici." Kde jsem to jen viděl?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 22:53
U nějakýho Jarďase v podpisu Wink
Však přesně tak jsem myslel i svoje příspěvky. Přijde mi to jako zbytečná blbost.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 23:06
jenda.69 napsal:
Bugi napsal:
...a zničí USA.

Doufam, že to budou vysílat v TV Cool Whistle
v přímem přenosu Cool
lidstvo se považuje za inteligetní bytosti, tak proč války? Delfíni jsou taky inteligentní a nevedou války...usa chce jen ukázat že pořád je velmocí...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 15:20
Kým si to Europa uvedomí a začne bojovať proti USA,naverbuje možno aj nás,takže je pravdepodobné,že to budeš mať dokonca aj FPS Rolling Eyes
To bola len ironia
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna